20 вуличних співпадінь від фотографа Джонатана Хігбі

Американський фотограф Джонатан Хігбі знімає жителів Нью-Йорка вже більше 10 років. Але він не фотографує все підряд, а намагається зловити ситуації, коли перехожі взаємодіють з навколишнім середовищем. Результат виходить досить незвичайним.

Джонатан часто чує на свою адресу критику, що його роботи не що інше, як постановка. “Насправді, такі коментарі — це найкращий комплімент для мене, — говорити Хігбі. — Мені дуже хотілося б бути настільки творчою людиною, щоб придумані мною ситуації самі собою втілювалися в реальності. Але це не так — я лише спостерігач, який довіряє реального світу. Всі ці дивовижні ситуації можна побачити — варто лише уважно придивитися”.

Варто додати, що фотограф часто ставав фіналістом Hasselblad Masters Award і призером World Street Photography Award. Його роботи були опубліковані в LensCulture, Huffington Post, The Colossal і інших популярних виданнях.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Xiaomi отримала сертифікат на виробництво фітнес-браслета

Китайська корпорація Xiaomi готова до масового виробництва фітнес-браслетів Mi Band 3. Згідно з повідомленнями німецького ...