Вчені: заїкання пов’язано з соціофобією

В надії знайти нові методи лікування та запобігання заїкання, дослідники вивчили, чи впливає соціальна тривожність на появу порушень мови і можливий рецидив.

Дослідники Алан Уебб і Дувин Ченом з Університету Флиндерса в Австралії вивчили відмінності і подібності між людьми з соціофобією і заїканням. Вони також розглянули порушення в когнітивних процесах, таких як боязнь критики і негативної оцінки. У людей із заїканням набагато вище шанс розвитку соціального тривожного розладу із-за знущань, які часто починаються з дитинства. Було висунуто припущення, що соціофобія може спричинити рецидив у дорослих навіть після вдалого лікування.

Дослідники закликають усіх бажаючих взяти участь у програмі, яка буде тривати цілий рік. Доктор Мішель Свіфт, викладач і клінічний педагог програми за порушення мовлення з Університету Фліндерса, у даний час вивчає можливі методи вирішення психосоціальних проблем, які можуть супроводжувати заїкання. Вчені оцінять рівні тривоги і допоможуть школярам з порушеннями мовлення краще соціалізуватися.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Уфологи звинуватили NASA у видаленні відео, що підтверджує існування міста інопланетян на Місяці

Скотт Уорінг не міг навіть уявити, що прибульці могли колонізувати Місяць. Тепер же, американці намагаються ...