Вчені склали список овочів, що перешкоджають схудненню

Вчені з університету Гарварда провели масштабні дослідження, присвячені ефектним методиками схуднення, в якому взяли участь 30 тисяч волонтерів. В результаті фахівцям вдалося скласти список, в який внесли ТОП-3 овоча, які перешкоджають схудненню. Для отримання результатів їм знадобилося 20 клінічних досліджень і експериментів, однак тепер вони можуть з упевненістю повідомити які овочі слід вживати в їжу лише в малій кількості.

Під час дослідницької діяльності учасникам ставилося в обов’язок вести щоденник харчування, який складали на перевірку кожні чотири роки, щоб вчені могли звірити показники і відзначити певну тенденцію, пов’язану з схудненням або набором зайвих кілограмів.

Завдяки численним перевіркам вдалося виявити три овоча, які володіли побічним ефектом у вигляді надбавки у вазі. На першому місці кукурудза, друге дісталося картоплі, і замикає список горох. Фахівці відзначили ще одну закономірність, при вживанні перерахованих овочів людина не лише набирає зайві кілограми, але і стикається з такою проблемою, як неможливість їх скинути.

Фахівці пояснили цю особливість, притаманну овочам з високим рівнем вмісту крохмалю, але наголосили, що не слід повністю виключати горох, кукурудзу та картоплю зі свого раціону, оскільки вони володіють деякими корисними властивостями. Досить звести їх вживання до мінімуму, замінивши овочами з великим вмістом клітковини, так як вони нормалізують роботу кишечника і обміну речовин, зменшують рівень цукру в крові, сприяють очищенню лімфосистеми, а також виводять шлаки і непотрібні жири з організму. До таких овочів відносять огірки, брокколі, білокачанна капуста, буряк, морква, шпинат і редис.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

протести на польському кордоні

Нові обмеження при перетині кордону – чи насправді вони позбавляють заробітку мешканців прикордоння?

Раз на три дні можна без оподаткування везти в Україну товару на одну людину на ...