В Італії запровадили допомогу при народженні дитини

Законопроект не робить різниці між італійцями та іммігрантами:  майбутнім матерям видаватимуть 800 євро допомоги, а також 1000 євро на рік, на оплату дитячого садка.

Законопроект бюджету 2017 було затверджено палатою депутатів італійського парламенту. Таким чином підтверджено майбутню виплату соціальної допомоги сім’ям італійців та іноземців, в яких народжується дитина.

Серед нововведень – створення “фонду підтримки народжуваності”, який полегшить доступ до банківських кредитів сім’ям, які виховують більше 3-ох дітей, у яких останній малюк народився, або був усиновлений, після 1 січня 2017 року. Фонд буде виступати в якості гаранта для банків і фінансових посередників, у які звернуться сім’ї, щоб отримати кредит. Деталі операції будуть визначені новою постановою Міністерства економіки.

Для сімей, де народиться дитина, також встановили новий бонус, на додаток до вже існуючого “бонусу на дитину” (Bonus b?b?). Він називається “нагорода за народження” (premio alla nascit?) і складає 800 євро, що виплачуватимуться через INPS майбутнім матерям по завершенню сьомого місяця вагітності, або після усиновлення. Законопроект не робить відмінності за національністю або по розміру доходу сім’ї.

Для дітей, народжених з 1 січня 2016 року, передбачено бонус для сплати внесків за відвідування державних і приватних дитячих садків. Він складатиме 1000 євро.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В Дніпрі прокуратура затримала суддів районного суду на гарячому

Департамент економіки ГПУ з оперативним супроводом К СБУ за заявою керівника САП Н. Холодницького про ...

Підлітку, котрий після ДТП більше двох з половиною місяців провів в комі допоміг Папа Франциск

Глібу Смагіну, хлопчику з Донецької області, котрий постраждав в ДТП і провів 78 днів у ...