Політика

Вірменія не фінансуватиме ОДКБ

Вірменія остаточно відмовляється брати участь у фінансуванні діяльності Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ).

Таку відповідь на письмовий запит Factor.am дала прессекретарка міністерства закордонних справ країни Ані Бадалян.

За її словами, Вірменія утримається від приєднання до рішення від 23 листопада 2023 р. “Про бюджет ОДКБ на 2024 р.” і, тим самим, від участі у фінансуванні діяльності організації.

“Водночас Єреван не заперечуватиме проти ухвалення цього рішення в обмеженому форматі”, – ідеться в повідомленні.

Видання нагадує, що раніше помічник президента Росії Юрій Ушаков заявив, що Вірменія має намір утриматися від фінансування ОДКБ.

“Варто зазначити, що хоча Вірменія і не вийшла з ОДКБ, вона не бере участі в діяльності структури, зокрема у спільних військових навчаннях. Нікол Пашинян (прем’єр-міністр Вірменії) заявив з політичної платформи номер один країни, що ОДКБ де-юре відмовляється реєструвати свою зону відповідальності у Вірменії та не відреагувала належним чином на виклики безпеці Вірменії, більше того, це створило проблеми безпеки для Вірменії”, – пише ЗМІ.

Нагадаємо, Вірменія вимагає вивести російських прикордонників з аеропорту Єревана.

Z-пропаганда не раз погрожувала країнам-сусідкам нападом, бомбардуванням, війною і позбавленням суверенітету. пропагандисти Соловйов і Симоньян в ефірі кремлівського телеканалу “Россия 1” висловили жаль про те, що Росія не окупувала Грузію під час вторгнення у 2008 році.

Ба більше, вони почали відкрито погрожувати Вірменії, стверджуючи, що з нею у РФ кордонів не повинно бути взагалі. Образливі та загрозливі висловлювання на адресу Вірменії про позбавлення суверенітету викликали скандал у соціальних мережах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України