Розумний додаток сповільнить старіння артерій і збереже молодість

Новинку апробували добровольці, яким довелося вносити дані двох позицій у програму: харчування, фізична активність. Пілотні випробування EVIDENT II підтвердили дію комплексного підходу, і дотримання порад призвело до поліпшення маркера і більш низькому ризику появи атеросклерозу.

Новинка вчених подарувала надію зберегти молодість мільйонам людей у світі. «Розумний» мобільний додаток допоможе сповільнити фізіологічні процеси в організмі людини. Після старіння артерій не буде проблемою для людини. Для цього варто дотримуватися порад EVIDENT II. Його програма розраховує особливості дієти та фізичної активності.

«Ми виявили, що додаток для смартфона здорового способу життя, доданий до коротких порад щодо дієти і вправ, поліпшило маркер артеріальної жорсткості, вказуючи на уповільнене старіння артерій і більш низький ризик атеросклерозу», – заявив координатор проекту Хосе Ігнасіо Ресіо-Родрігес.

«Умное» приложение замедлит старение артерий и сохранит молодость

Зокрема, після використання програми протягом трьох місяців, користувачі малі значне поліпшення в індексі периферійного збільшення, який підтримувався на один рік.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

За 10 років росіян в Чехії стало більше на 14 тисяч

Якщо 10 років тому в Чехії проживало 23.300 громадян Росії, то в кінці червня 2018 ...