Правила користування авто з українськими номерами в Італії

Генеральне консульство України в Неаполі уточнило правила користування авто з українськими номерними знаками в Італії.

Сьогодні передаємо в Україну отримані від місцевих правоохоронних органів протягом останніх 4 років 90 комплектів українських номерних знаків (30 кг) – викрадені, підроблені, особливо вилучені за недотримання різних статей італійських Правил дорожнього руху.

Хотіли б у цьому зв’язку звернути увагу співвітчизників на правила користування в Італії автомобілями з номерними знаками країн-не членів ЄС.

• Громадяни України, які перебувають в Італії в рамках безвізового режиму (90 днів протягом 180), можуть користуватися власним транспортним засобом протягом згаданого періоду, маючи відповідні документи на авто і посвідчення водія європейського зразка.

• Якщо ж власник автомобіля є резидентом Італії (має прописку, т.зв. «резіденца») – до 1 року з часу оформлення «резіденци»; протягом цього року авто слід зареєструвати в Італії, таким чином помінявши українські номерні знаки на італійські. Протягом цього року слід також переоформити українські посвідчення водія на італійські

З питань перереєстрації авто і переоформлення посвідчень слід звертатися до місцевого відділення Motorizzazione Civile, з подальшою реєстрацією в Pubblico Registro Automobilistico (для авто).

Недотримання вимог щодо перереєстрації авто карається вилученням техпаспорту або штрафом до 1500 євро. Детальніше – https://www.puntopro.it/immatricolazione-auto-estera/

Переважна більшість номерних знаків на фото – вилучені у наших співвітчизників внаслідок користування власними автомобілями протягом терміну понад 3 місяці без оформлення дозволу на проживання або без відповідної перереєстрації після отримання прописки на території Італії.

Прохання врахувати, пише Генеральне консульство України в Неаполі.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Фотографії місць, де знімалися відомі серіали

Дивитися серіали — це завжди круто і цікаво. Однак використовувати свої улюблені серіали як привід, ...