На знімку Червоної планети вдалося розрізнити обриси головного символу Канади

Відомий на інтернет-просторах фахівець в сфері космосу, який іменує себе «віртуальний уфолог», Джордж Грем виявив незвичайну структуру на фотографіях Марса, зроблених апаратом Curiosity. На знімку Червоної планети вдалося розрізнити обриси головного символу Канади – кленового листа.

За словами Джорджа Грема, на фотографії чітко проступає невпізнаний білий об’єкт у формі прямокутника, який при детальному вивченні та наближення перетворюється в кленовий лист. Однак якщо говорити предметніше, то ця структура знаходиться всередині прямокутника. «Віртуальний уфолог» висунув кілька версій походження цього феномена, але в результаті прийшов до висновку про причетність до нього Канади.

За словами фахівця, Канаду неодноразово підозрювали в участі у світовій змові, тому даний лист є лише черговим доказом цієї теорії, оскільки космонавти могли спеціально залишити його як свідчення свого втручання.

Крім того, уфолог не відмовляється і від марсіанського трактування білої структури, згідно з якою інопланетні раси таким способом могли «позначити» свою територію.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Снігопад серйозно ускладнив транспортну ситуацію в Чехії. Відео

У ніч на п’ятницю, 16 лютого, на більшість регіонів Чехії обрушився сильний снігопад, що ускладнило ...