В iPhone неполадки при роботі з WhatsApp

Користувачі американських смартфонів iPhone, чиї пристрої функціонують на базі операційної системи iOS 11, повідомили про неполадки при роботі з WhatsApp. Після чергового оновлення сервісу на «яблучні» девайси перестали приходити повідомлення.

Раніше світові хакерські угруповання неодноразово намагалися зламати сервіс WhatsApp, щоб незаконним шляхом заволодіти особистими даними користувачів. В результаті інтернет-зловмисники могли відвести з банківських рахунків жертв злому чимала кількість грошів. Зіткнувшись з новими проблемами в роботі з WhatsApp сьогодні вранці, користувачі сервісу знову забили тривогу, вирішивши, що їх грабують. Однак на цей раз збої викликані не вірусними посиланнями, а технічними проблемами на сервері розробників. В даний час в WhatsApp знають про існуючі проблеми, активно усуваючи їх.

Згідно з текстом масових скарг користувачів американських смартфонів iPhone, під час блокування екрану девайса вони не отримують відповідне оновлення, також з екрану «яблучного» пристрою зник червоний значок, а пересилати фото стало практично неможливо.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Роботи в якості співробітників готелю і магазини без продавців – сучасна Японія у фотографіях

Роботи в якості співробітників готелю. Ліфти зі швейцаром і магазини, в яких немає продавців. Стоянка ...