Життя

Докладати зусилля – це більше, ніж просто писати повідомлення (так йому і скажи)

Ось чому ти повинна піти. Піти, тому що нічого не зміниться.

Прилагать усилия – это больше, чем просто писать сообщения (так ему и скажи)

Докладати зусилля – це значить виходити з зони свого комфорту, щоб знаходити час для тебе.

Це не просто писати тобі, коли йому зручно. Це не просити тобі приїхати в останню хвилину, коли йому нудно і всі інші його друзі зайняті.

Це не відповідати на твої повідомлення, коли одна ти перша пишеш. Це не погоджуватися побачитися, коли одна ти будуєш плани і знаходиш час, що підходить вам обом.

Зусилля – це писати тобі в обідню перерву, навіть якщо у нього лише пару вільних хвилин. Це питати себе, коли ти будеш вільна в найближчі дні, щоб не пропустити можливість зустрічі. Це змінювати його розклад, щоб бачіті тобі частіше.

Зусилля – це приїжджати до тебе додому з піцою, хоча ти не просила його про це. Це придумувати побачення так, щоб тобі сподобалося, навіть коли ти не очікувала від нього такого. Це намагатися з усіх сил віклікаті твою усмішку, щоб ти не відчувала, що любов одностороння.

Відправляти ранкове повідомлення не достатня – якщо це все, що він робить. Ти не повинна відчувати щастя, прокидаючись від повідомлення, що ти йому не байдужа, якщо він це не доводити. Ти не повинна відчувати щастя, чуючи, що він сумує за тобою, якщо він нічого при цьому не робить.

Слів не достатньо. Він повинен діяти. Він повинен робити все, щоб побачитися з тобою. Тому що зусилля – це більше, ніж обіцянки. Це значить виконувати обіцянки.

Якщо ти йому не байдужа, він не дозволить життя втрутитися у ваші відносини. І неважливо, наскільки він зайнятий. Він знайде час для того, що дійсно важливо. Може, він менше годині посидить з друзями. Може, він на годину або два менше поспить.

Але якщо він хоче тебе, він знайде час для тебе.

А якщо ні, то він докладатиме мінімальні зусилля, лише б ти не загубилася далеко. Він буде продовжувати говорити, що сумує, що хоче зустрітися, але ніколи не призначить побачення.

Він буде вибачатися, що такий неорганізований, і обіцяти, що скоро все зміниться. Він буде тягнути все це так довго, скільки зможе.

А потім ти залишишся з розбитим серцем. Тому що, якщо він не хоче докладати зусиль, якщо він не намагається вразити тобі на початковому етапі відносин, то він і не буде цього робити потім, через місяці і роки.

Ось чому ти повинна піти. Піти, тому що нічого не зміниться. Ти не винна робити всю роботу у відносинах. Ти не винна приймати його жалюгідні виправдання за зусилля.

uploud...

загрузка...

Про автора

Адміністрація порталу

1 коментар

  • А если он с самого начала будет тебе всячески угождать – смело лезь ему на шею, вредничай , лги,опаздывай, требуй подарки каждый день. Ведь по другому ты просто не умеешь )))

Залишити коментар