68-річний чоловік з Росії подорожує по світу босоніж. Фото

Думаєте, що для того, щоб подивитися світ, потрібно багато готівки?

Послухайте історію цього 68-річного пенсіонера Володимира Несіна з Нижньовартовська, що в Західному Сибіру, який зважився на головну авантюру свого життя, маючи в кишені лише свою збережену дитячу наївність і російську пенсію, яку, як відомо, не назвеш щедрою. Вже тоді-то ви повірите, що цілеспрямованість, бажання рухатися вперед і оптимізм творять справжні дива і здатні звернути гори!

1. Незважаючи на комфорт і, загалом-то, доступність сучасного транспорту, герой нашої історії воліє подорожувати по світу вельми оригінальним способом – на своїх двох і, при цьому, босоніж!

На фото: Володимир в США

“Коли я був маленьким, то вічно бігав босоніж, – розповідає Несін. – Ось і зараз, коли я знімаю взуття, то це нагадує про моє дитинство. Мене постійно переслідує непереборне бажання ходити босоніж!”

Пенсіонер-мандрівник стверджує, що надягає взуття тільки в самих екстремальних умовах, коли без неї неможливо обійтися.

2. Володимир воліє подорожувати один, але іноді до нього приєднуються рідні на тому чи іншому етапі його подорожі.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Домініканська Республіка

Найчастіший компаньйон Володимира – його третя дружина Вероніка, разом з якою вони об’їхали 55 країн протягом 10 років. Син Несіна від іншого шлюбу, Микита, також приєднався до батька в 33 подорожі. Ті, хто хоче приєднатися до Володимира, завжди можуть знайти його поточне місце розташування онлайн.

“Ніхто і ніколи не боїться подорожувати зі мною, адже вони знають, що зі мною перебувають у повній безпеці”, – запевняє мандрівник.

3. Володимир каже, що під час своїх поїздок ніколи не відчував небезпеки (хіба що крім подорожей в деякі райони Африки).

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Куба

“Я ніколи не читаю нічого в Інтернеті перед тим, як відправитися в поїздку. Я прагну пізнати нове місце як дитина, – просто побачити все своїми очима”, – ділиться Володимир.

У мандрівника є тільки одна порада для тих, хто планує наслідувати його приклад і об’їздити весь світ – навчитися довіряти людям.

“Кажуть, що світ не без добрих людей – і це правда. Погані і злі люди – це, скоріше, виняток із правила. Потрібно всього лише ставитися до людей так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас”, – говорить Володимир.

4. Крім російського паспорта у Володимира Несіна також є паспорт громадянина світу.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Замбія

Хоча, як відомо, цей документ не дає особливих переваг при подачі документів на візу, з ним Несін, за його власним твердженням, відчуває себе справжнім громадянином світу. При цьому ні одне місце він не називає своїм домом, крім планети Земля. Друзі і рідні Несіна розкидані по всьому світу, включаючи Канаду, Казахстан, Україну та Німеччину.

5. Дивно, але основне джерело доходу Володимира Несіна – це його пенсія в 12 000 рублів, що становить приблизно 190$.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Республіка Нігер

Більша частина коштів витрачається на їжу. Протягом 20 років його подорожей, Несін жодного разу не зупинявся в готелях, віддаючи свій намет або, якщо погода дозволяє, ночівлю прямо під зорями. Також Несін досить рідко літає (тільки коли це абсолютно необхідно для того, щоб потрапити в бажану країну) і взагалі, рідко користується якимось транспортом. А вже якщо не залишається іншого вибору, крім як пересісти на колеса, то в такому випадку Несіна виручає автостоп.

Володимир не оформляє медичну страховку, вирушаючи в чергову подорож і навіть не бере з собою ніяких медикаментів. Збори займають у нього мінімум годині.

6. З собою Несін зазвичай бере 15-17-кілограмовий рюкзак і щодня проходить з такою вагою на плечах близько 25 кілометрів.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Японія

“Я завжди одягаю футболку і шорти, а в рюкзак кладу похідний казанок і спальний мішок”, – розповідає мандрівник. Чоловік мандрує протягом 9-10 місяців (найдовша поїздка зайняла 14 місяців). Володимир каже, що йому потрібно обов’язково повертатися в Росію кожні 3 роки, щоб знімати пенсію.

7. Пристрасть чоловіка до подорожей пробудилася в 1970-х роках, і тоді Володимир Несін об’їздив 15 республік на протязі 20-ти років.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Франція, Париж

У 1997 році мандрівник отримав свій перший закордонний паспорт і планував відправитися “за бугор”, але не обійшлося без несподівано виникли на його шляху перешкод.

Коли Володимир звернувся за візою в Бруней, йому було відмовлено через те, що його паспорт належить неіснуючій країні: у той час Росія друкувала паспорта на що залишилися з радянських часів.

Все ж у тій рік чоловікові вдалося побувати за кордоном – в Монголії, Китаї, Лаосі і згодом у Брунеї. Мандрівник пройшов 5000 км босоніж протягом 11 місяців.

8. На поточний день Володимир Несін відвідав у загальній кількості 146 країн, але це аж ніяк не межа. Найближчим часом чоловік планує відвідати Ісландію і Гренландію.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: США

Цікаво, що перед тим, як почати подорожувати, Володимир Несін працював водієм, електриком і навіть вчителем фізкультури. У перервах між поїздками чоловік викладає самбо дітям в рідному Нижньовартовську.

Несін каже, що відвідування абсолютно всіх країн на Землі не є його метою, – мандрівникові подобається “сам процес”. Володимир каже, що є особливі для нього країни, в які він однозначно хотів би повернутися, – В’єтнам, Таїланд, Китай і Південно-Східна Азія в цілому. Мандрівник самостійно вивчив англійську та іспанську, а також 3 написавши книгу про свої подорожі босоніж. Браво, Володимир, так тримати!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh