Авторські статтіФотогалерея

68-річний чоловік з Росії подорожує по світу босоніж. Фото

Думаєте, що для того, щоб подивитися світ, потрібно багато готівки?

Послухайте історію цього 68-річного пенсіонера Володимира Несіна з Нижньовартовська, що в Західному Сибіру, який зважився на головну авантюру свого життя, маючи в кишені лише свою збережену дитячу наївність і російську пенсію, яку, як відомо, не назвеш щедрою. Вже тоді-то ви повірите, що цілеспрямованість, бажання рухатися вперед і оптимізм творять справжні дива і здатні звернути гори!

1. Незважаючи на комфорт і, загалом-то, доступність сучасного транспорту, герой нашої історії воліє подорожувати по світу вельми оригінальним способом – на своїх двох і, при цьому, босоніж!

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Володимир в США

“Коли я був маленьким, то вічно бігав босоніж, – розповідає Несін. – Ось і зараз, коли я знімаю взуття, то це нагадує про моє дитинство. Мене постійно переслідує непереборне бажання ходити босоніж!”

Пенсіонер-мандрівник стверджує, що надягає взуття тільки в самих екстремальних умовах, коли без неї неможливо обійтися.

2. Володимир воліє подорожувати один, але іноді до нього приєднуються рідні на тому чи іншому етапі його подорожі.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Домініканська Республіка

Найчастіший компаньйон Володимира – його третя дружина Вероніка, разом з якою вони об’їхали 55 країн протягом 10 років. Син Несіна від іншого шлюбу, Микита, також приєднався до батька в 33 подорожі. Ті, хто хоче приєднатися до Володимира, завжди можуть знайти його поточне місце розташування онлайн.

“Ніхто і ніколи не боїться подорожувати зі мною, адже вони знають, що зі мною перебувають у повній безпеці”, – запевняє мандрівник.

3. Володимир каже, що під час своїх поїздок ніколи не відчував небезпеки (хіба що крім подорожей в деякі райони Африки).

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Куба

“Я ніколи не читаю нічого в Інтернеті перед тим, як відправитися в поїздку. Я прагну пізнати нове місце як дитина, – просто побачити все своїми очима”, – ділиться Володимир.

У мандрівника є тільки одна порада для тих, хто планує наслідувати його приклад і об’їздити весь світ – навчитися довіряти людям.

“Кажуть, що світ не без добрих людей – і це правда. Погані і злі люди – це, скоріше, виняток із правила. Потрібно всього лише ставитися до людей так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас”, – говорить Володимир.

4. Крім російського паспорта у Володимира Несіна також є паспорт громадянина світу.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Замбія

Хоча, як відомо, цей документ не дає особливих переваг при подачі документів на візу, з ним Несін, за його власним твердженням, відчуває себе справжнім громадянином світу. При цьому ні одне місце він не називає своїм домом, крім планети Земля. Друзі і рідні Несіна розкидані по всьому світу, включаючи Канаду, Казахстан, Україну та Німеччину.

5. Дивно, але основне джерело доходу Володимира Несіна – це його пенсія в 12 000 рублів, що становить приблизно 190$.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Республіка Нігер

Більша частина коштів витрачається на їжу. Протягом 20 років його подорожей, Несін жодного разу не зупинявся в готелях, віддаючи свій намет або, якщо погода дозволяє, ночівлю прямо під зорями. Також Несін досить рідко літає (тільки коли це абсолютно необхідно для того, щоб потрапити в бажану країну) і взагалі, рідко користується якимось транспортом. А вже якщо не залишається іншого вибору, крім як пересісти на колеса, то в такому випадку Несіна виручає автостоп.

Володимир не оформляє медичну страховку, вирушаючи в чергову подорож і навіть не бере з собою ніяких медикаментів. Збори займають у нього мінімум годині.

6. З собою Несін зазвичай бере 15-17-кілограмовий рюкзак і щодня проходить з такою вагою на плечах близько 25 кілометрів.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Японія

“Я завжди одягаю футболку і шорти, а в рюкзак кладу похідний казанок і спальний мішок”, – розповідає мандрівник. Чоловік мандрує протягом 9-10 місяців (найдовша поїздка зайняла 14 місяців). Володимир каже, що йому потрібно обов’язково повертатися в Росію кожні 3 роки, щоб знімати пенсію.

7. Пристрасть чоловіка до подорожей пробудилася в 1970-х роках, і тоді Володимир Несін об’їздив 15 республік на протязі 20-ти років.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: Франція, Париж

У 1997 році мандрівник отримав свій перший закордонний паспорт і планував відправитися “за бугор”, але не обійшлося без несподівано виникли на його шляху перешкод.

Коли Володимир звернувся за візою в Бруней, йому було відмовлено через те, що його паспорт належить неіснуючій країні: у той час Росія друкувала паспорта на що залишилися з радянських часів.

Все ж у тій рік чоловікові вдалося побувати за кордоном – в Монголії, Китаї, Лаосі і згодом у Брунеї. Мандрівник пройшов 5000 км босоніж протягом 11 місяців.

8. На поточний день Володимир Несін відвідав у загальній кількості 146 країн, але це аж ніяк не межа. Найближчим часом чоловік планує відвідати Ісландію і Гренландію.

Встречайте 68-летнего мужчину из России, который путешествует по миру. Босиком!

На фото: США

Цікаво, що перед тим, як почати подорожувати, Володимир Несін працював водієм, електриком і навіть вчителем фізкультури. У перервах між поїздками чоловік викладає самбо дітям в рідному Нижньовартовську.

Несін каже, що відвідування абсолютно всіх країн на Землі не є його метою, – мандрівникові подобається “сам процес”. Володимир каже, що є особливі для нього країни, в які він однозначно хотів би повернутися, – В’єтнам, Таїланд, Китай і Південно-Східна Азія в цілому. Мандрівник самостійно вивчив англійську та іспанську, а також 3 написавши книгу про свої подорожі босоніж. Браво, Володимир, так тримати!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.