Зустріч представників влади та Церкви щодо закону “Про військове капеланство”

Засідання відбувалося під головуванням народного депутата України Віктора Єленського за участі членів Ради у справах душпастирства силових структур при Міністерстві оборони України. Українську Греко-Католицьку Церкву на ньому представили отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та секретар Ради у справах душпастирства силових структур при Міністерстві оборони України, отець Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ, Олександр Мельник, референт Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

“Ми вже досить довгий час йдемо до закону про військове капеланство, – розповідає отець Любомир Яворський. – За 2,5 роки війни стало зрозуміло, що різні доручення і положення щодо цього питання є неефективними і не працюють. Основним і важливим моментом залишається відважитися і прийняти закон, що дасть можливість Церкві офіційно здійснювати душпастирську опіку військових. Тоді Церква і Держава зможуть співпрацювати ефективніше:  Держава запрошуватиме Церкву до служіння військовослужбовцям, а Церква здійснюватиме це служіння.”

На думку священика, ця перша робоча зустріч щодо майбутнього закону була плідною і дає надію на подальшу успішну співпрацю в питанні офіційного запровадження Інституту військового капеланства.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh