Авторські статті

Зима буде важкою: синоптик розповів, коли очікувати перші морози та снігові бурі

Незвично теплий вересень не може не дивувати і одночасно не замислитися: а що приготувала зима. Синоптики стверджують, що погода різко погіршиться вже на початку жовтня

Народний синоптик Станіслав Щедрін в ексклюзивному коментарі Главреду стверджує, що в Україну прийдуть ранні заморозки, а зима буде тяжкою.

“Погіршення погоди буде вже з перших чисел жовтня. Тобто вже з 2-3 жовтня можливі дощі та похолодання по всій Україні. Загалом жовтень, особливо перша його декада, буде дощовим. Проте денна температура у більшості областей коливатиметься близько 15-20. градусів тепла, на півдні України – 20-25 градусів”, – каже Щедрін Главреду.

Народний синоптик також розповів, коли в Україні будуть перші заморозки.

“Якщо говорити про західні, північні та центральні області, то нічні заморозки можуть розпочатися вже приблизно з 5 жовтня. Однак вони будуть нетривалими і протримаються кілька днів, після чого знову очікується потепління. Але дощів буде більше”, – заявив він.

Крім того, за прогнозом синоптика, на перший сніг в Україні очікується вже в жовтні.

“Залежить від того, про яку частину країни ми говоримо. Наприклад, у Карпатах перший сніг може випасти вже на початку жовтня. У більшості регіонів першого снігу варто очікувати не раніше ніж наприкінці жовтня”, – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України