Жителі Землі бачать підліт Нібіру без телескопів і біноклів

Наближається підсумок принципового спорі представників альтернативної науки з академічними вченими, де на кону стоїть існування людства.

На думку конспірологів, в середу, 12 грудня, зворотний відлік кінця світу становить чотири доби, після чого, увечері в неділю Земля припинить своє існування із-за потужного гравітаційного удару планети – вбивці. Уфологи на доказ наводять той факт, що жителі Землю бачать підліт Нібіру вже без допомоги телескопів і біноклів. Дійсно, судячи за повідомленнями, що надходять з різних країн світу відомостями, підкріпленим фотографіями і відеозаписами, в небі твориться щось недобре. Наприклад, користувач з Казахстану виклав у Мережу відео, на якому видно портал, з’явився над Кустанаем, крізь який помітно величезне небесне тіло. Найбільшу кількість матеріалів приходити з території США. Грандіозне видовище «зайвого» Сонця в небі Хюстоном, викликало паніку найбільш вразливих користувачів соціальних мереж.

 

Аномальні явища, пов’язані з появою колосального об’єкта, перекриває Місяць, були помічені в Московській області, Хабаровську і Владивостоці. У США, Японії та Німеччини деякі найбільш забезпечені жителі вже побудували собі надміцні бункери з тривалим життєзабезпеченням. Правда, ряд уфологів стверджує, що Нібіру лише викличе ланцюгову реакцію, а Землю знищить одна з планет Сонячної системи, найімовірніше, «вбивцею» стані Марс, який бомбардує «блакитну планету» своїми осколками. Як би там не було, але у світі вже утворилося кілька релігійних течій, які підтримують і проповідують ідею про Апокаліпсис, який настане 16 грудня.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh