Техно

Жителі Землі бачать підліт Нібіру без телескопів і біноклів

Наближається підсумок принципового спорі представників альтернативної науки з академічними вченими, де на кону стоїть існування людства.

На думку конспірологів, в середу, 12 грудня, зворотний відлік кінця світу становить чотири доби, після чого, увечері в неділю Земля припинить своє існування із-за потужного гравітаційного удару планети – вбивці. Уфологи на доказ наводять той факт, що жителі Землю бачать підліт Нібіру вже без допомоги телескопів і біноклів. Дійсно, судячи за повідомленнями, що надходять з різних країн світу відомостями, підкріпленим фотографіями і відеозаписами, в небі твориться щось недобре. Наприклад, користувач з Казахстану виклав у Мережу відео, на якому видно портал, з’явився над Кустанаем, крізь який помітно величезне небесне тіло. Найбільшу кількість матеріалів приходити з території США. Грандіозне видовище «зайвого» Сонця в небі Хюстоном, викликало паніку найбільш вразливих користувачів соціальних мереж.

 

Аномальні явища, пов’язані з появою колосального об’єкта, перекриває Місяць, були помічені в Московській області, Хабаровську і Владивостоці. У США, Японії та Німеччини деякі найбільш забезпечені жителі вже побудували собі надміцні бункери з тривалим життєзабезпеченням. Правда, ряд уфологів стверджує, що Нібіру лише викличе ланцюгову реакцію, а Землю знищить одна з планет Сонячної системи, найімовірніше, «вбивцею» стані Марс, який бомбардує «блакитну планету» своїми осколками. Як би там не було, але у світі вже утворилося кілька релігійних течій, які підтримують і проповідують ідею про Апокаліпсис, який настане 16 грудня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України