Авторські статті

Звільнено з посади одного із заступників-тиловиків міністра оборони

Кабмін звільнив з посади заступника міністра оборони полковника Віталія Половенка, який займався питаннями тилового забезпечення.

Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram. При цьому не називає причину звільнення.

Зазначимо, що звільнено також заступницю голови Національної соціальної сервісної служби України Тетяну Лакітонову. Посаду втратив і голова Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області Юрій Гузинець.

Хто такий Віталій Половенко

1 грудня 2023 року уряд призначив полковника Віталія Половенка заступником міністра оборони України. Зокрема, напрямом його обов’язків було визначено питання тилового забезпечення.

Він мав відповідати за розробку та впровадження нових стандартів у системі продовольчого забезпечення; удосконалення системи речового забезпечення; своєчасне та повне тилове забезпечення воїна на фронті.

З 2019 року Віталій Половенко був начальником відділу тилового забезпечення логістики Національного університету оборони України.

Варто зазначити, що він є учасником бойових дій і кандидатом військових наук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України