Звідки беруться хвороби: підказки з психосоматики

У людини з сумним обличчям явно невеселі думки. В цьому відношенні цікаві особи похилого віку. Вони — пряме відображення їхнього способу думок протягом усього їхнього життя. А як ви будете виглядати, коли постарієте? У цій книзі я наводжу повний список метафізичного діагнозу і ментальних причин багатьох хвороб.

Це вірно приблизно на 90-95%.

Голова представляє нас самих. Це те, що ми показуємо світу. Нас упізнають по голові. Коли щось не в порядку з головою, це означає, що щось не в порядку з нами.

Волосся має силу. Коли нам дуже страшно, ми створюємо «сталевий ремінь», який зазвичай починається в плечових м язах, а потім йде до голови, а іноді до очей. Волосся проростають через волосяний мішечок. Коли ми створюємо велику напругу в черепній коробці, ці мішечки бувають автоматично закриваються і волосся починають відмирати і випадати. Якщо напруга постійно триває і череп не розслаблений, волосся перестає рости. Результат — лисина. Жінки почали лисіти з тих пір, як вони увійшли в «діловій» чоловічий світ.

Ми, звичайно, це далеко не завжди помічаємо, так як багато перук виглядають абсолютно натурально.

Вуха являють собою символ здатності слухати і чути. Коли у людини проблеми з вухами, це означає, що в його житті відбувається щось таке, що він навідріз відмовляється чути. Біль у вухах — це приклад найвищого роздратування стосовно того, що ви чуєте. У дітей часто бувають болі у вухах. Їм, бідним, доводиться вислуховувати у будинку все те, що їм не хочеться чути. Висловлювати свій гнів дитині заборонено, а так як він практично не в силах що-небудь змінити, то ця неможливість і призводить до болю у вухах.

Глухота являє собою довгий — можливо тривале на все життя — небажання когось слухати. Зверніть увагу: коли ми бачимо одного партнера зі слуховим апаратом, інший говорить без зупинки.

Очі говорять про можливості бачити. Коли у нас проблеми з очима, це зазвичай означає, що ми відмовляємося бачити — чи в нас самих, або в своєму житті. Коли я бачу маленьких дітей в окулярах, я знаю, що щось не в порядку вдома, вони в прямому сенсі відмовляються на щось дивитися. Якщо вони не в силах змінити домашню ситуацію, то вони буквально розсіюють свій зір, з тим, щоб очі втратили здатність бачити ясно.

Головні болі відбуваються, коли ми відчуваємо себе неповноцінними. Наступного разу, коли у вас заболить голова, зупиніться на хвилинку і запитайте себе, де ви відчуваєте себе приниженим і чому. Простіть себе, нехай це почуття піде, і ваша головний біль зникне сама собою.

Мігрені створюються людьми, які хочуть бути досконалими, а також тими, у кого накопичилося багато роздратувань в цьому житті.

Шия і горло дуже цікаві. Шия — це здатність до гнучкості мислення, здатність побачити іншу сторону питання і зрозуміти точку зору іншої людини. Коли у нас проблеми з шиєю, це означає, що ми упрямимся і відмовляємося бути більш гнучкими. Горло представляє нашу здатність постояти за себе, попросити того, чого ми хочемо. Проблеми з горлом виникають від почуття, що ми «не маємо права», і від відчуття власної неповноцінності. Хворе горло — це завжди роздратування. Якщо йому супроводжує застуда, то, крім цього, ще й замішання. Ларингіт зазвичай означає те, що ми такі злі, що буквально не можемо говорити. Горло, крім того, являє собою ділянку організму, де зосереджена вся наша творча енергія.

Хвороби, пов’язані з гландами і щитовидкою, свідчать про те, що в творчому сенсі вам не вдалося зробити те, що б ви хотіли. Саме в області горла насамперед відбуваються наші зміни. Коли ми чинимо опір змінам, у нас найчастіше з’являються  проблеми з горлом. Зверніть увагу на те, як ми іноді починаємо кашляти ні з того, ні з сього. Або хто-небудь інший починає кашляти. Що саме йдеться в цю хвилину? На що ми реагуємо? Може бути, це впертість, опір або свідоцтво того, що ми в процесі зміни?

Спина являє собою систему підтримки. Проблеми зі спиною вказують на те, що ви відчуваєте недостатню підтримку. Занадто часто ми думаємо, що нас підтримує родина і друзі. Насправді ж це підтримка Всесвіту і самого Життя.

Проблеми з верхньою частиною спини — сигнал недостатньої емоційної підтримки: «Мій чоловік (коханець, друг) не розуміє і не підтримує мене». Середня частина spini має пряме відношення до почуття провини. Чи боїтеся ви того, що у вас позаду, або ховаєте що там? Чи немає у вас відчуття, що хтось вдаривши вас в спину?

Турбуєтеся ви весь час про свої гроші? Яка у вас ваша грошова ситуація? Вона може бути джерелом проблем з нижньою частиною спини.

Легені — це здатність брати і давати життя. Проблеми з легенями звичайно виникають з-за нашого небажання чи страх жити повним життям або від того, що ми вважаємо, що у нас немає права жити в повну силу. Ті, хто багато курять, зазвичай заперечують життя. Вони приховують за маскою почуття своєї неповноцінності.

Груди — уособлення материнства. Коли виникають проблеми з молочними залозами, це означає, що ми буквально душимо своєю увагою іншу людину, річ або ситуацію. Якщо має місце рак грудей, це додатково ще і накопичення образу або злості. Звільніться від страху і знайте, що в кожному з нас активний і діє розум Всесвіту.

Серце, звичайно, символізує любов, а кров — радість. Коли у нас в житті немає кохання і радості, то серце буквально стискається і стає холодним. В результаті кров починає текти повільніше, і ми поступово йдемо до анемії, склерозу судин, серцевих нападів (інфаркту). Ми настільки іноді запутуємось в життєвих драмах, які самі собі створюємо, що зовсім не помічаємо радості, яка нас оточує. Золоте серце, холодне серце, чорне серце любляче серце — а яке у вас серце?

Шлунок переробляє, перетравлює все нові ідеї і ситуації. А що і кого ви можете «переварити»? Коли у нас проблеми з шлунком, це зазвичай означає, що ми не знаємо, як асимілювати нову життєву ситуацію. Нам страшно. Багато з нас пам ” ятають час, коли пасажирські літаки тільки почали літати. Для нас це було новиною — ідея польоту в небо, і нам було надзвичайно важко асимілювати її в нашому мозку. На кожному сидінні були пакети, які виручали нас, якщо нам ставало погано. І ми майже завжди ними користувалися. Зараз же, через багато років, хоча пакети надаються як і раніше, ними ніхто не користується. Ми, нарешті, асимілювали ідею польоту.

Виразка шлунка — це більше ніж просто страх, відчуття, що ми недостатньо гарні або повноцінні. Ми боїмося, що недостатньо хороші для своїх батьків, босів, вчителів і т. д. Ми буквально не можемо переварити того, що ми з себе представляємо. Ми намагаємося догодити іншим. Неважливо, яку посаду ви займаєте на роботі, у вас може зовсім відсутні почуття власної гідності. Відповідь на вирішення такої проблеми — кохання. Люди, які люблять і поважають себе, не мають виразок. Будьте ж ніжною й уважною до дитини всередині вас і завжди підтримуйте і поважайте його.

Камені в жовчному міхурі символізують накопичені гіркі думки, а також гордість, яка вам заважає позбутися від них. Спробуйте наступну вправу: говорите собі: «Я з радістю відпускаю своє минуле. Життя прекрасне і я теж».

Проблеми з сечовим міхуром, заднім проходом, статевими органами відбуваються із-за збочених ідей про наші тіла і функціях, які вони виконують. Кожен орган нашого тіла — це чудове відображення самого життя! Ми ж не думаємо, що життя брудне і грішне. Чому ж ми таке думаємо про статеві органи? Задній прохід так само прекрасний, як і і вуха. Без заднього проходу ми були не в змозі звільнитися від шлаків і загинули б дуже швидко. Кожна частина нашого тіла і кожна функція, яку вона виконує, абсолютно нормальна, природна і прекрасна. Наші статеві органи були створені для задоволення. Заперечувати цей факт — означає створювати біль і покарання.

Секс прекрасний, і для нас абсолютно нормально займатися сексом, так само, як їсти і пити. На хвилинку уявіть собі нескінченність Всесвіту. Нам таке навіть важко уявити. А всередині Всесвіту багато галактик. Навколо Сонця обертаються багато планет, серед яких — Земля. І знаєте, мені неймовірно важко уявити, що та Сила, яка створила весь Всесвіт — це всього лише старий, що сидить на хмарах і… спостерігає за нашими статевими органами! І все-таки саме цьому навчили багатьох з нас, коли ми були дітьми. Для нас дуже важливо позбутися від цих дурниць.

Однак не зрозумійте мене неправильно. Я ні в якому разі не проповідую вільний секс з ким попало. Просто багато з наших правил давно застаріли, тому багато їх порушують і стають лицемірами. Коли ми видалимо провину сексуальності з нашої свідомості і навчимо людей любити і поважати себе і, отже, за інших, тільки тоді вони автоматично стануть жити в ім’я вищого — Добра і Радості.

У нас у всіх так багато проблем з сексуальністю із-за нашої самоненависті. Тому ми погано ставимося до себе і до інших. Недостатньо давати в школах сексуальне освіту. Нам необхідно, на більш глибокому рівні, дозволити дітям зрозуміти, що їх тіла, статеві органи і сексуальність створені для радості.

Яєчники являють собою творчу енергію. Проблеми з ними — невиражені творчі можливості.

Ноги несуть нас по життю. Проблеми з ногами свідчать про страх просуватися вперед або небажання рухатися в певному напрямку. Наші ноги нас везуть, тягти, тягти, а на них сидять великі, жирні, повні дитячих образ стегна. Небажання діяти часто проявляється в серйозні проблеми з ногами. Варикозні вени — це або будинок, або робота, які ви ненавидите.

Нещасні випадки зовсім не «випадки».

Як і все інше в нашому житті, ми їх створюємо. Зовсім не треба собі говорити: «Хочу, щоб зі мною стався нещасний випадок». Ми просто створюємо систему розумових переконань, яка може залучити нещасний випадок. З деякими з нас постійно трапляється щось, а інші проживають життя без жодної подряпини.

Нещасні випадки — це вираз роздратування і образи. Вони є виразом безвиході і повної несвободи людини заявити про свої почуття.

Нещасні випадки — це також повстання проти представника влади. Ми сердимося, що хочемо кого-небудь вдарити, а замість цього били самих себе. Коли ми сердимося на самих себе, відчуваємо себе винуватими, коли ми буквально шукаємо собі покарання, воно приходити у формі нещасного випадку. На перший погляд, ми лише невинні жертви нещасного випадку. Нещасний випадок дозволяє нам звернути за допомогою і співчуттям до інших. Нам омивають рані і доглядають за нами. Часто ми змушені лежати в ліжку, іноді протягом довгого часу. І ми стогнемо від болю. За допомогою болю наше тіло підказує нам, над чим в житті нам потрібно ще попрацювати. Розмір болю вказує, наскільки жорстоко ми хотіли покарати себе.

Ревматизм — хвороба, отримана від постійної критики собі та інших. Люди з ревматизмом зазвичай привертають до себе людей, які їх постійно критикують. Це відбувається з-за їх власного переконання, що вони повинні критикувати інших. На них лежить прокляття — це їх бажання постійно бути «досконалістю», з будь-якими людьми, в будь-якій ситуації. Їх ноша справді нестерпна.

Астма. Людині з астмою здається, що у нього немає права дихати самому. Діти-астматики — це, як правило, діти з високорозвиненою совістю. Вони за все беруть провину на себе. Іноді їм допомагає зміна місця проживання, особливо якщо вся сім’я не їде з ними. Зазвичай діти-астматики одужують. Цьому сприяє школа, нові життєві ситуації, коли напад повторюється, ніби хтось натиснув на кнопку.

Рак — хвороба, викликана глибокою накопиченою образою, яка в буквальному сенсі починає поїдати тіло. У дитинстві відбувається щось що підриває віру в життя. Цей випадок ніколи не забувається, і людина живе з почуттям величезної жалості до себе. Йому важко годиною мати довгі, серйозні взаємини. Життя для такої людини складається з нескінченних розчарувань. Почуття безвиході та безнадії переважає в його свідомості, йому легко звинувачувати інших за свої проблеми. Люди, які страждають на рак, дуже самокритичні. Як я переконалася на власному досвіді, набуте вміння любити себе і приймати себе такою, яка ти є, виліковує рак.

Зайва вага — не що інше, як потреба у захисті. Ми шукаємо захист від болю, критики, сексуальності, образ і т. д. Великий вибір, чи не правда? Я ніколи не була товстою, проте на власному досвіді переконалася, що коли почуваю себе невпевнено і взагалі неважливо, я автоматично товстію на кілька кілограм. Коли загроза зникає, надлишок ваги теж зникає. Боротися з світом — марна трата енергії і часу. Як тільки ви припиняєте чинити опір, ваш вага тут же нормалізується. Довіра до себе, до самого процесу життя, стриманість від негативних думок — спосіб схуднути.

Біль будь-якого походження, на мою думку, — свідчення почуття провини. А вина завжди шукає покарання, покарання ж, у свою чергу, створює біль. Хронічна біль походити від хронічного почуття провини, так глибоко похованого в нас, що ми часто про неї навіть і не знаємо. Вина — марні почуття. Це почуття ніколи нікому не допомагає, воно ж не в силах змінити ситуацію. Так що випустіть себе з в язниці.

Операція (будь-яка). Втручання хірурга необхідно, наприклад, при травмах рук, ніг, з тім, щоб людина могла сконцентрувати свою увагу на одужання і на те, щоб це більше не повторилося. У медицині сьогодні багато прекрасних лікарів, які повністю присвятили себе надання допомоги людям. Все більше і більше лікарів починають лікувати, застосовуючи холістичні методи. І все ж більшість наших медиків не хочуть мати справу з причинами хвороб, а лікують лише симптоми і наслідки.

Вони це роблять двома способами: або отруюють ліками, або ріжуть. Хірурги ріжуть, і якщо ви звернетеся до хірурга, він, звичайно, буде рекомендувати операцію. Якщо у вас немає вибору, приготуйтеся, будь ласка, до неї, з тим, щоб ви швидко і без ускладнень одужали. Однієї моєї знайомої довелося робити термінову операцію. Перед операцією вона розмовляла з хірургом і анестезіологом.

Вона попросила їх включити під час операції приємну легку музику і звертатися один до одного і до неї тільки в м’яких тонах. Медсестра робила те ж саме після операції. Операція пройшла чудово, і моя знайома одужала у рекордний термін. Після операції слухайте весь час музику, яку ви любите, і постійно кажіть  собі: «Я швидко одужую. З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще».

Пухлини — помилкові нарости. Устриця бере малесеньку піщинку і будує навколо неї тверду і блискучу оболонку, з тим, щоб захистити себе. Ми кличемо піщинку перлиною і захоплюємося її красою. Ми, як устриця, беремо струмінь образи і носимося з нею, поки вона не перейде в пухлину. Я називаю це «прокручуванням старої плівки». Я переконана, що пухлини у жінок в матці, яєчниках і т. д. від того, що вони беруть емоційну біль, що сталася в результаті удару по їх жіночності, і носить з нею все життя до виникнення пухлини.

Я називаю це просто: «Він мене сильно образив». Якщо ваші взаємини з ким-то закінчуються, це зовсім не означає, що з вами не все в порядку, і це зовсім не доводити, чого ми насправді варті. Справа зовсім не в тому, що з нами відбувається в житті, а в тому, як ми на це реагуємо. Ми, всі без винятку, несемо 100-відсоткову відповідальність за все, що з нами відбувається

Луїза Хей, «Зціли своє життя»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh