Новини

Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з приводу подій у східних областях України

Шановні співвітчизники!

Вчора розпочалась друга хвиля спецоперації Російської Федерації проти України, мета якої – дестабілізувати ситуацію в державі, повалити українську владу, зірвати вибори та розірвати на шматки нашу країну.

Сепаратистські угрупування, які координуються російськими спецслужбами, захопили приміщення обласної державної адміністрації в Харкові, приміщення обласної державної адміністрації та Служби безпеки України в Донецьку, а також приміщення Служби безпеки України в Луганську. У тому числі, що особливо небезпечно, взяли в руки зброю.

Все це відбувається на фоні присутності російських військ біля нашого кордону.

Вороги України намагаються розіграти кримський сценарій, але ми цього не допустимо.

Сьогодні вночі створено Антикризовий штаб. А проти тих, хто взяв у руки зброю, будуть проводитись антитерористичні заходи.

Посилено захист Східного кордону нашої країни.

Враховуючи пасивну поведінку деяких структур місцевих правоохоронних органів, вони будуть доукомплектовані за рахунок підрозділів з інших регіонів.

Для координації діяльності силових структур ми направили до Харкова Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова, до Донецька – Першого віце-прем’єр-міністра Віталія Ярему, до Луганська – Секретаря РНБО Андрія Парубія та Голову СБУ Валентина Наливайченка.

Завтра Верховна Рада України одним із перших питань розгляне закон про посилення кримінальної відповідальності за сепаратизм та інші злочини проти держави.

Відповідно до українського законодавства, буде поставлене питання про заборону діяльності політичних партій та громадських організацій, що стоять на позиціях сепаратизму та працюють на країну-агресора, проти власної держави і її народу.

Я з повагою ставлюсь до різних політичних поглядів, в тому числі, і наших опонентів. Але сепаратизм та використання зброї проти власної держави, що несе пряму загрозу безпеці і життю наших громадян – це не політика. Це важкий злочин!  А проти злочинців ми будемо діяти адекватно та рішуче.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Вот пусть себя и свою свиту и сажает! Клеймо уже ставить некуда, руки по локоть в крови, а еще продолжает пугать!

  2. “… використання зброї проти власної держави, що несе пряму загрозу безпеці і життю наших громадян – це не політика. Це важкий злочин!…” – ну, так может начнете с себя? еще свежи воспоминания, как вы пришли к власти…

    1. Что вы все в одну кучу валите ! Они пришли в составе Украины по голосованию большинства !А вы призываете в другую страну вы , что под дурака косите или правду разницу не видите! Я например хочу присоединиться к Германии ! Там люди хорошо живут, зачем мне ваша раша ! Давайте ведем Киев в соств Германии! Я ЗА!

      1. Рита , маленький вопрос – а захочет ли Германия вас в свой состав принять. И корни ваши – германские ?Моя умная бабушка всегда говорила , что самый страшный вор – это домашний . Большего вреда , чем наши доморощенные ,,патриоты,, Украине не принес никто. А в отношение Киева – так он настоящий РУССКИЙ город. Не российский , а РУССКИЙ – об этом даже Киевский Патриархат говорит – Филарет Патриарх РУСИ-УКРАИНЫ. Так что ваше ,,за ,, пролетает , как шведы под Полтавой.Я , кстати , тоже думаю , что Турчинову нужно с себя начинать. Это знаете , как девиз в медицине -,,Врачу , излечися сам,,.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.