Авторські статті

Звернення народних депутатів України–генералів до працівників правоохоронних органів

Звертаючись до вас у цей доленосний для України час, змушені констатувати таке. Внаслідок узурпації державної влади, яка відбулася починаючи з 2010 року, правоохоронні органи повністю виведені з під демократичного цивільного контролю і поставлені на службу одній людині – Президенту В.Януковичу.  Вони перетворилися на каральні структури, які діють поза Конституцією і становлять велику небезпеку для суспільства.

Ці органи сьогодні становлять кістяк репресивної системи і є основним інструментом терору, який влада здійснює стосовно Українського народу.

При цьому їх працівники вдаються до масового зловживання владою, неправомірного застосування сили, спеціальних засобів та зброї, безпідставного кримінального переслідування людей, грубо попирають конституційні прав і свободи громадян, масово вчиняють очевидні злочини.

Діяльність цих органів стала загалом антинародною та антидержавною. Це підтверджується численними фактами їх діяльності, особливо тими, що мали місце в останні два місяці.

Ми звертаємось до тих працівників силових структур, які вже перейшли закон. Зупиніться – ще не пізно! Не повторюйте помилки Пукача та йому подібних. Ще є можливість виправити загальну ситуацію в країні і ситуацію стосовно кожного з вас. Якщо цього не зробити, далі буде велика біда, яка не омине й вас та ваші родини.

Ми добре розуміємо складність ситуації, у якій співробітникам силових структур сьогодні доводиться нести службу. Ми співчуваємо тим з них, хто отримав ушкодження чи в інший спосіб постраждав від сутичок з учасниками протестних акцій. Але хочемо наголосити на тому, що, з одного боку, працівники таких структур як представники влади мають діяти виключно у спосіб та в межах повноважень, визначених Конституцією та законами, з іншого – у разі неправомірних, а особливо злочинних дій з їх боку громадяни мають право на адекватний самозахист. Відповідно до ст. 36 Кримінального кодексу України громадяни мають право на необхідну оборону від суспільно небезпечного посягання (у т.ч. вчиненого представником влади) шляхом заподіяння тому, хто посягає шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання. Міжнародно-правові документи дають право громадянам на спротив владі, яка порушує права людини і унеможливлює їх правовий захист.

Так склалося, що в черговий раз майбутнє України залежить від тих людей, які стоять на стражі правопорядку. Ми знаємо, що більшість з них – чесні, порядні професіонали, патріоти України. Тому звертаємось до них: не виконуйте злочинних наказів, не йдіть проти совісті та закону, не будьте пасивними – дійте відповідно Конституції та присязі. А її ви давали не своєму начальнику, міністру та президенту, а Українському народу. Не зрадьте його і вбережіть Україну.

Маємо честь!

 

Народні депутати України:

Генерал-полковник міліції                                         М.П. Паламарчук

Генерал-лейтенант міліції                                          В.Г. Ярема

Генерал-лейтенант міліції                                          Г.Г. Москаль

Генерал-майор                                                         А.А. Кожем’якін

Генерал-майор                                                         В.В.Чумак

 

27 січня 2014 року

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.