Війна рф проти України

Зусилля союзників оправдовуються: ЗСУ веде активний артилерійський вогонь по окупантам під Донецьком

Активна робота України з союзниками з пошуку озброєння і снарядів до нього, мабуть, дала результат. Перші результати цих зусиль видно на полі бою.

Як би не наврочити, але у Сил оборони України більше немає снарядного “голоду”. У всякому разі на Донецькому напрямку відбулася помітна активізація роботи української артилерії.

Про це повідомив відомий український волонтер Олександр Карпюк (Serg Marco) у Facebook.

“Є особисте відчуття, що снаряди нарешті з’явилися. За цю добу лінія під Донецьком перетворилася на чергове пекло: авіація, артилерія з обох сторін, танчики. Працювало все. Але якщо раніше все це прилетіло до нас із мінімальною відповіддю, то зараз хе**чить усе: “Цезарі”, гаубиці… Тупо вдень і вночі. На поле бою повернулася богиня війни – артилерія. Славимо її!” – повідомив волонтер.

Інформацію про активнішу роботу української артилерії підтвердив і військовослужбовець 24-ї штурмової бригади “Айдар” Станіслав Бунятов.

“На Авдіївському напрямку наша арта сьогодні дивує. Прямо дуже щільно працює. Росіяни в а*уї” – написав військовий.

Зазначимо, що у Сил оборони України виник дефіцит снарядів кілька місяців тому. Причиною стало різке припинення американської військової допомоги. Виявилося, що виробничі потужності Європи обмежені й не здатні задовольнити потреби ЗСУ на полі бою.

Багато в чому через снарядний “голод” ЗСУ довелося залишити Авдіївку і відійти на нові укріплені рубежі.

Україна з європейськими партнерами останнім часом дуже активно працює над снарядним питанням. Зараз, судячи з усього, з’явилися перші результати цих зусиль. Однак офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України