ЄС|NATOНовини

“Зупинимо фашизм”, але кого будемо зупиняти?

Спільні риси новітніх і старих фашистів

НСДАП – партія фашистів часів 3-го рейху.
ПР – партія фашистів часів незалежної України.
Спільні ознаки:

1. Повна узурпація влади.
2. Згортання до повного знищення свободи слова.
3. Постановка крупного капіталу і олігархів на режим “ручного управління”.
4. Переслідування з політичних питань аж до ув’язнення в тюрми.
5. Знищення опозиції.
6. Впровадження цензури та утиски ЗМІ.
7. Фальсифікація народного волевиявлення.
8. Посилення поліцейського режиму.
9. Засилля органів управління представниками своїх кланів і партії.
10. Утиски націй і народностей.
11. Авторитаризм, що межує з диктатурою.
12. Культ сили і грошей.
13. Невизначеність і неконкретність ідеї партії.
14. Низький рівень освіченості, високий рівень агресивності та жорстокості.
15. Згуртування навколо себе патологічно довірливих мас.
16. Брехливі гасла.
17. Ненависть до опонентів.
18. Шовінізм, що доводить до нацизму.
19.Сліпа віра в фюрера.

Неокомуністичний міф Партії регіонів про «фашизм» опозиції в Україні зазнає краху. Навіть донеччани не повелися на заклики влади «боротися з фашизмом» і вийшли на 4-тисячну акцію протесту «Вставай, Україно!». Суспільство починає розуміти, для чого Партія регіонів раптом стала витягати з шухляд припилені сталінські конспекти і хто насправді сьогодні найбільше підпадає під ознаки «фашистської сили».

Намагаючись приховати власну управлінську бездарність і стрімке падіння рівня життя українців, побоюючись зростання опозиційних настроїв, Партія регіонів вдалася до безпрецедентного кроку – розпочала штучне нагнітання у суспільстві антифашистської істерії.

На роль «фашистів» у позачерговому порядку влада «призначила» опозиційні політичні сили та їх прихильників. Усі, хто становить реальну загрозу пануванню олігархічного корумпованого колоніального режиму на чолі з верховним правителем Януковичем, автоматично носіями «фашизму». Головним же своїм ворогом і опонентом нинішня влада чітко назвала націоналістів та ВО «Свобода».

Виконуючи вказівку своїх партійних босів, 14 травня волинські «регіонали» на чолі з керівництвом облдержадміністрації влаштували театралізоване видовище під назвою «антифашистський мітинг». Цинічно використовуючи адмінресурс, партія влади звезла на цю акцію працівників бюджетних установ. Прикриваючись учителями, медиками, держслужбовцями, які змушені не жити, а виживати через цілковито непрофесійну політику Кабміну Азарова та поглиблення соціальної несправедливості в країні, влада «кинула в маси» заїжджене гасло: «Фашизм не пройде!».

Фашистський маніфест, який був зачитаний функціонерами Партії регіонів, свідчить про подальшу деградацію нинішньої влади. Гарячково прагнучи уникнути відповідальності за поглиблення економічної кризи, замороження пенсій і зарплат, зростання безробіття, корупції на всіх рівнях, податкового і «правоохоронного» безладу, режим Януковича вирішив запустити «стару платівку» про «загрози фашизму» – як останню надію втриматися при владі.

Безумство і маячня Партії регіонів досягли загрозливих меж. Правлячий режим Януковича 18 травня продемонстрував свій звірячий оскал, коли бандити напали на акцію опозиції та побили журналістів. Молодики в спортивних костюмах, окремі з яких, за інформацією ЗМІ, мають судимості, стали символом «антифашистського» мітингу влади. І постраждали від рук цих провокаторів – не міфічні вигадані фашисти, а люди, котрі прийшли на акцію опозиції, та журналісти, які висвітлювали події. Агресія «гопників», серед яких журналісти та очевидці впізнали колишніх учасників серії інших бандитських нападів на громадян, та бездіяльність міліції і «Беркуту» стали шоком для всієї країни.

Ще більше обурює цинічна брехня, яка лунає з вуст міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Схоже, що міліція вирішила взяти «під своє крило» «регіональних» братків-спортсменів і, попри численні та неспростовні докази причетності Вадима Тітушка і його компанії до провокацій, організованих за сприяння влади, прагне перекласти всю провину на опозицію. Це ще раз доводить, що Янукович і Партія регіонів побудували в Україні режим, який все більше набуває ознак бандитського і несе пряму загрозу для усіх громадян.

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, як колишній комуніст-ленінець, а тепер – «регіонал», та інші функціонери правлячої партії мали би знати, що фашизм, за одним доволі поширеним визначенням, є диктатурою найбільш реакційних сил фінансового-монополістичного капіталу, який здійснює політику визиску та експлуатації народу і спирається на розгалужений репресивний апарат. Щось подібне сьогодні в Україні якраз і створила Партія регіонів.

Економічною основою режиму Януковича є панування великих фінансово-олігархічних груп, які монополізували контроль над економікою країни і володіють найбільшими багатствами. Доходи декількох десятків олігархів перевищують доходи 45 мільйонів українців. Суди, прокуратура, міліція та СБУ, завдяки Партії регіонів, перетворилися в інструменти репресій та втрачають рештки довіри у громадян. Узурпація влади сягнула апогею. То хто ж, як не Партія регіонів, з-поміж усіх політичних сил в Україні сьогодні чи не найбільше містить у собі ознаки «фашистської»?

14 травня 2013 року Борис Клімчук, прагнучи приховати всю штучність і примусовість «антифашистської» акції, замовленої Януковичем, вирішив блиснути розумом і зацитувати самого Вінстона Черчілля. Проте посадовець чомусь забув про іншу, набагато відомішу фразу англійського політика: «фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами». Схоже, з появою в Україні «регіональних антифашистів» ці слова починають набувати цілком реального змісту.

Отже, замість задекларованого «покращення життя» Партія регіонів змогла запропонувати українцям лише фальшивий «антифашизм» власного виробництва. На більше пануюча колоніальна влада просто не здатна. Спроби таврування всіх, хто не сприймає політику олігархічно-кримінального режиму на чолі з Януковичем, свідчать про його агонію. Але й вони вже не врятують цю владу від неминучості настання відповідальності перед українською нацією та народом.

 

Джерело: http://www.volynpost.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.