ЄС|NATO

Зухвале пограбування аеропорту в Канаді: вкрадено золота та інших цінностей на 20 млн канадійських доларів

«Дуже рідкісне» пограбування в аеропорту Торонто Пірсон призвело до втрати золота на суму 20 мільйонів доларів та вкрадених товарів високої вартості

Про це Голос українською повідомляє з посиланням на Ctvnews

Золото та інші дорогоцінні товари на загальну суму 20 мільйонів доларів було викрадено після вивантаження з літака в міжнародному аеропорту Торонто Пірсон, повідомляє поліція.

Регіональна поліція Пілу повідомила, що пограбування сталося в понеділок, коли «контейнер великої вартості» було вкрадено з вантажного приміщення після того, як його зняли з літака, який приземлився в аеропорту.

«Літак прибув сюди в аеропорт рано ввечері. Згідно зі звичайною процедурою, літак було розвантажено, а вантаж транспортовано з літака до вантажного приміщення», — сказав інспектор Стівен Дюйвестейн, повідомляючи про крадіжку.

Дуйвестейн сказав, що після того, як вантаж був закріплений у складі, його вилучили «незаконним шляхом». У контейнері було золото та інші «дорожчі товари» на 20 мільйонів доларів.

Пограбування в аеропорту Пірсона «ДУЖЕ РІДКІСНЕ»

Повідомлення про зникнення товарів надійшло до поліції через деякий час. Поліція не сказала, яка авіакомпанія відповідала за доставку вантажу або звідки прибув літак.

«Це буває дуже рідко», — сказав Дюйвестейн, додавши, що ще занадто рано знати, чи була крадіжка здійснена професійно.

У поліції також заявили, що не знають, де золото і чи воно все ще в країні. У поліції заявили, що вважають, що це одиничний випадок.

«Наша мета — розкрити цю крадіжку», — сказав Дуйвестейн. «Ми хочемо вирішити це… Для громадськості, яка хвилюється щодо вильоту, не повинно бути занепокоєння. Ми не вважаємо це питанням громадської безпеки».

Нікого не було затримано, і поліція не оприлюднила жодної інформації про підозрюваних.

«У нас три дні, тому наші слідчі мають відкриті очі на всі шляхи», — сказав Дуйвестайн.

Управління аеропортів Великого Торонто підтвердило CTV News Toronto у короткій заяві, що їм відомо про крадіжку, яка сталася на початку цього тижня.

«GTAA хоче пояснити, що злодії отримали доступ до загальнодоступної частини складу, який орендується третім особам, за межами нашої основної лінії безпеки», — йдеться в заяві. «Це не передбачало доступу до самого Toronto Pearson і не становило загрози для пасажирів або персоналу GTAA».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України