Війна РФ проти України

ЗСУ показали використання СБА “Новатор” та “Скіф” під час знищення окупантів. Відео

Цей приклад демонструє зокрема тактичну гнучкість, яку може дати цей бронеавтомобіль у сутичці з ворогом

Джерело: Defence Express

Бійці Збройних Сил України продемонстрували, як використали бронеавтомобіль “Новатор” виробництва компанії “Українська бронетехніка” та переносний протитанковий комплекс “Скіф” для блискавичного знищення бронетехніки російських окупантів.

Перевезення ПТРК відбувалось всередині самого бронеавтомобіля. Але очевидно, що “Новатор” забезпечив достатньо ергономічне розміщення такого корисного навантаження, якщо бійці-протитанкісти змогли буквально за 2 хвилини розгорнутись, провести результативну стрільбу та згорнутись. Крім того, сам “Новатор” дає не тільки високий рівень захисту, але й ергономіки для десанту також, знову ж таки, якщо бійці можуть дуже стрімко виконувати важливі завдання.

Наведене вище відео демонструє також рівень тактичної гнучкості, яку може дати СБА “Новатор” від “Української бронетехніки” нашим захисникам для блискавичного знищення ворога. І це відео також аж ніяк не єдине свідчення про високий рівень характеристик бронеавтомобіля “Новатор”.

Раніше у відкритому доступі з’явились фото цієї бронемашини, котра на одному із “гарячих напрямків” наїхала на протитанкову міну.

Хоча ззовні машина виглядає дуже пошкодженою, бронекапсула насправді залишилась неушкодженою, зберегла життя всіх членів екіпажу. Бронеавтомобіль вдалось евакуювати із поля бою, та за певний час ця машина знову повернеться в розпорядження військових.

СБА "Новатор" після наїзду на протитанкову міну, осінь 2023 року, фото — "Українська бронетехніка"
СБА “Новатор” після наїзду на протитанкову міну, осінь 2023 року, фото — “Українська бронетехніка”

 

Тут також варто нагадати, що у вересні 2023 року під час виставки MSPO в Польщі, компанія “Українська бронетехніка” презентувала оновлену версію “Новатора”. Якщо стисло, то ця версія відрізняється від попередника посиленням підвіски та промінного захисту, використанням сучаснішої бронесталі, наявністю дистанційно керованого бойового модуля або ж можливістю розміщувати інше корисне навантаження.

Інші деталі цієї важливої розробки Defense Express викладало в окремій публікації, яку можна прочитати ось за цим посиланням.

Оновлена версія бронеавтомобіля "Новатор" від "Української бронетехніки"
Оновлена версія бронеавтомобіля “Новатор” від “Української бронетехніки”

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України