Війна РФ проти України

ЗСУ розбили окупантів на підступах до Авдіївки

Путінська армія не відмовилася від наступальних планів на Авдіївському напрямі. У Генштабі України повідомили, що Сили оборони України відбили атаки противника в районі Кераміка, Степового, Первомайського, Тоненького та Авдіївки.

Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) проаналізували ситуацію на фронті минулої доби.

Російські воїнкори заявляють про просування на півдні Авдіївки з боку ЗС РФ на 400 метрів. Однак аналітики з ISW не знайшли візуального підтвердження цього.

Z-канали пишуть, що нібито армія РФ просунулась у районі залізниці біля Степового. Проте українські ЗМІ повідомляють, що ворог зазнав великих втрат, намагаючись просунутися у цьому районі.

Спікер Таврійської групи військ України Штупун заявив, що 7 листопада ворог зазнав втрат в живій силі в кількості 585 осіб. Піхота ворога знову пішла у бій без підтримки бронетехніки.

Представник ЗСУ Антон Коцукон заявив, що армія Путіна на Авдіївському напрямі налічує до 40 тисяч осіб резерву. При цьому поки що неясно, скільки вже з них було введено в бій. За словами Коцукона, останніми тижнями ворог настає вже невеликими групами від 10 до 20 осіб. При цьому використовують велику кількість дронів, щоб знайти артилерію ЗСУ.

Глава Авдіївської ГВА Барабаш заявив, що противник готується до третьої хвилі атаки на місто, але поки що йому заважає погодні умови.

Російські блогери заявили, що ЗСУ досягли незначного успіху в районі Водяного, коли контратакували позиції ЗС РФ.

Нагадаємо, спроба штурму Авдіївки 19 жовтня стала грандіозним розгромом. Того дня росіяни втратили 120 бронемашин, 55 танків та 29 артилерійських систем. Також відкобзонено 1380 окупантів (для прикладу – в попередні дні втрати оцінювалися в 600-800 осіб).

Наразі Авдіївка знаходиться у півокруженні окупантів із трьох сторін.

Втрати окупантів, які зафільмував український дрон, показав експерт BILD Юліан Репке. На одному зі знімків видно зібрані біля дороги тіла понад 30 російських солдатів, яких приготували до перевезення на батьківщину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України