Війна РФ проти України

ЗСУ наступають, а росіяни все мінують. Що відбувається на Херсонщині?


Генштаб не може підтвердити або спростувати інформацію про «вихід» російських окупаційних військ з Херсона, повідомив головнокомандувач ЗСУ Залужний.

Крім цього, очільник Генштабу також заявив, що за минулу добу ЗСУ звільнили 12 населених пунктів на півдні:

💬 Тільки протягом минулої доби на напрямку Петропавлівка-Новорайськ підрозділи Сил оборони просунулись на 7 км, взяли під контроль шість населених пунктів, повернули Україні до 107 км² території. На напрямку Первомайське-Херсон ми просунулись на 7 км, взяли під контроль шість населених пунктів, площа звільненої землі – 157 км².

Українські захисники продовжують наступ. На Херсонському напрямку ЗСУ зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тож у ворога не лишилося іншого виходу, ніж втекти.

💬 На Херсонському напрямку з 1 жовтня просування наших військ в глибину оборони противника становить до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає до 1381 км², відновлено контроль над 41 населеним пунктом, – додав Залужний.

Разом з цим, під час втечі росіяни хочуть максимально знищити місто, повідомив радник голови ОП Подоляк:

💬 рф хоче зробити Херсон «містом смерті». Російські військові мінують усе, що можуть: квартири, каналізацію. Артилерія на лівому березі планує перетворити місто на руїни. Такий вигляд має «русский мир»: прийшли, пограбували, відсвяткували, убили «свідків», залишили руїни, пішли.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України