Зручні зали для конференцій і корпоративних заходів у Львові

Для проведення конференцій, майстер класів, презентацій, модних показів, ділових перемовин, а також будь-яких інших корпоративних заходів, слід обирати максимально зручне і повністю облаштоване місце. При цьому рекомендується враховувати географічне розташування, місткість і стилізацію інтер’єру, наявність практичних і зручних меблів, оснащення спеціалізованою технікою.

Якщо вас цікавить оренда конференц-залу, який повністю відповідає сучасним вимогам та вашим потребам, то зверніть увагу на вигідні пропозиції від «Бухти Вікінгів». На території готельно-відпочинкового комплексу, розташованого біля Львова, є кілька локацій, оптимізованих під організацію і проведення різноманітних бізнес-заходів, освітніх семінарів або інших корпоративних подій.

За необхідністю, під час конференцій, будуть надані додаткові послуги по обслуговуванню заходу – оснащення технічними засобами, потрібною кількістю меблів, приготування та подавання кава-перерв, бізнес-ланчів, обідів, фуршетів. На території комплексу є місце для паркування транспортних засобів. Також ви можете не тільки плідно попрацювати під час конференції, але й гарно відпочити після закінчення заходу.

Конференц-сервіс вищого рівня в «Бухті Вікінгів»

Якщо ви обираєте «Бухту Вікінгів», то оренда конференц-залу можлива для різної кількості осіб – від 16 до 400 запрошених одночасно. Щоб забезпечити таку можливість, в комплексі існують 3 локації:

  • конференц-зал «Корпоративний», розрахований на прийом до 120 осіб, з площею 90 м2. Приміщення має дизайнерський інтер’єр, високу стелю, багато вікон. Для проведення конференцій передбачено оснащення відповідними меблями, а також бездротовим Wi-Fi та сучасним мультимедійним обладнанням;
  • зал для конференцій «Панорама», в якому з комфортом розмістяться до 20 гостей на площі 25 м2. Стилізований інтер’єр доповнено великим екраном для презентацій, зручними фліпчартами, бездротовим Інтернетом;
  • великий зал «Скандинавський» з відповідним до назви дизайном, в якому можуть розміститися до 400 гостей. Площа залу складає 650 м2, а висота стелі – 11 м. Це дійсно дивовижне місце для проведення грандіозних презентацій, бізнес-форумів, fashion-показів та не тільки.

Кожен конференц-зал має все необхідне оснащення, власну систему кондиціонування, доступ до Wi-Fi. Для зручності гостей та менеджерів пропонується ресторанне обслуговування. Якщо на корпоративний захід запрошені гості з інших міст або країн, то вони можуть залишитися для відпочинку або на ніч, замовивши апартаменти в готелі, окремому котеджі чи в будинку Хюгге.

Як забронювати конференц зал?

Щоб забронювати локацію, яка повністю відповідає вашим потребам і побажанням, обирайте найкраще приміщення. Далі зв’яжіться з менеджерами комплексу «Бухта Вікінгів», щоб узгодити всі організаційні моменти, вказати день і дату, на які вам потрібна оренда конференц-залу, замовити страви і напої для пригощання запрошених на подію гостей.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh