Новини

Зручні зали для конференцій і корпоративних заходів у Львові

Для проведення конференцій, майстер класів, презентацій, модних показів, ділових перемовин, а також будь-яких інших корпоративних заходів, слід обирати максимально зручне і повністю облаштоване місце. При цьому рекомендується враховувати географічне розташування, місткість і стилізацію інтер’єру, наявність практичних і зручних меблів, оснащення спеціалізованою технікою.

Якщо вас цікавить оренда конференц-залу, який повністю відповідає сучасним вимогам та вашим потребам, то зверніть увагу на вигідні пропозиції від «Бухти Вікінгів». На території готельно-відпочинкового комплексу, розташованого біля Львова, є кілька локацій, оптимізованих під організацію і проведення різноманітних бізнес-заходів, освітніх семінарів або інших корпоративних подій.

За необхідністю, під час конференцій, будуть надані додаткові послуги по обслуговуванню заходу – оснащення технічними засобами, потрібною кількістю меблів, приготування та подавання кава-перерв, бізнес-ланчів, обідів, фуршетів. На території комплексу є місце для паркування транспортних засобів. Також ви можете не тільки плідно попрацювати під час конференції, але й гарно відпочити після закінчення заходу.

Конференц-сервіс вищого рівня в «Бухті Вікінгів»

Якщо ви обираєте «Бухту Вікінгів», то оренда конференц-залу можлива для різної кількості осіб – від 16 до 400 запрошених одночасно. Щоб забезпечити таку можливість, в комплексі існують 3 локації:

  • конференц-зал «Корпоративний», розрахований на прийом до 120 осіб, з площею 90 м2. Приміщення має дизайнерський інтер’єр, високу стелю, багато вікон. Для проведення конференцій передбачено оснащення відповідними меблями, а також бездротовим Wi-Fi та сучасним мультимедійним обладнанням;
  • зал для конференцій «Панорама», в якому з комфортом розмістяться до 20 гостей на площі 25 м2. Стилізований інтер’єр доповнено великим екраном для презентацій, зручними фліпчартами, бездротовим Інтернетом;
  • великий зал «Скандинавський» з відповідним до назви дизайном, в якому можуть розміститися до 400 гостей. Площа залу складає 650 м2, а висота стелі – 11 м. Це дійсно дивовижне місце для проведення грандіозних презентацій, бізнес-форумів, fashion-показів та не тільки.

Кожен конференц-зал має все необхідне оснащення, власну систему кондиціонування, доступ до Wi-Fi. Для зручності гостей та менеджерів пропонується ресторанне обслуговування. Якщо на корпоративний захід запрошені гості з інших міст або країн, то вони можуть залишитися для відпочинку або на ніч, замовивши апартаменти в готелі, окремому котеджі чи в будинку Хюгге.

Як забронювати конференц зал?

Щоб забронювати локацію, яка повністю відповідає вашим потребам і побажанням, обирайте найкраще приміщення. Далі зв’яжіться з менеджерами комплексу «Бухта Вікінгів», щоб узгодити всі організаційні моменти, вказати день і дату, на які вам потрібна оренда конференц-залу, замовити страви і напої для пригощання запрошених на подію гостей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України