Життя

Зодіакальні парі, яким чудово в ліжку, але вони не підходять один одному

Перевірте свою пару!

Багато пар зводить взаємне сексуальний потяг. Вони відчувають один до одного сильну пристрасть і дають їй вихід в інтимній сфері. Звичайно, така пристрасть не буде тривати довго. Особливо, якщо в інших сферах партнери несумісні. Але це не означає, що їм не можна наскільки це можливо насолоджуватися один одним.

У багатьох випадках на сумісність людей впливають зірки, вважають астрологи. Іноді, як сильно ми б не хотіли, щоб щось сталося, цього просто не судилося бути. В таких випадках ми вдаємося до знаків зодіаку. Серед знаків є кілька пар, яким буде дуже складно підтримувати відносини. І це не їх вина. Це питання, скоріше, їх внутрішньоособистих конфліктів. Але це все одно не означає, що вони не можуть прикласти всі зусилля, щоб все вийшло. Особливо, якщо їх так тягне один до одного. І кожного правила є винятки. Але всі ці пари, які, згідно з правилами, не сумісні, навіть якщо у них в ліжку справжня хімія.

1. Телець і Лев

Відносини між цими двома можна описати двома словами: емоційні і щирі. Вони – та сама пара, від якої всіх нудити. Тому що вони зовсім не соромляться в проявах своїх почуттів. Вони обидва дуже чуттєві і це помітно. Але їх розлучить невміння визнавати свою провину і нести за неї відповідальність. Вони обидва дуже горді, і ніхто з них і не збирається вибачатися.

2. Риби і Ваги

Ці обидва переконані оптимісти. Багато хто навіть можуть сказати, що їм варто більш приземленими дивитися на речі. Але саме ці спочатку їх об єднує. Вони обидва жадають виключно позитивної енергії і їм дуже подобається проводити час разом. Але навіть при такому райдужному розкладі «плюс» на «плюс» не завжди дає «плюс». Просто іноді все-таки потрібно прийняти «дозу» реальності, нехай і невелику. А ніхто з цих двох цього робити явно не збирається. Навіть один для одного.

3. Скорпіон і Водолій

Цих двох тягне один до одного їх своєрідне і ексцентричну поведінку. Також ці обидва відомі глибиною своїх думок і інтелектуальних дискусій. Вони за свободу думки і не боятися висловлюватися на неоднозначні тими, а їх цікавить безліч таких абсолютно різних тем. Але, незважаючи на все це, вони несумісні, тому що Водолій бачить себе вище за інших. Але Скорпіон також має авторитет і силу. Тому відносини цих двох стають війною за владу. Вони будуть чіплятися за кожну можливість помірятися силою.

4. Стрілець і Риби

В житті цих двох відбувається маса насичених подій. Але обидва вони занадто покладаються на удачу і ситуацію. Стрілець відомий своїми амбіціями, мотивацією і любов’ю до праці. Вони готові довго і важко працювати над втіленням в життя своєї мрії. А Риби навпаки лінивий, пасивний і залежний від інших. І, навіть незважаючи на те, що Стрілець може дуже довго компенсувати безініціативність Риб, це навряд чи буде хорошим союзом. Стрілець рано чи пізно вигорить і Риби знову впадуть у стан ліні.

5. Близнюки і Рак

Поведінка Раку не в змозі передбачити ніхто і ніщо. У нього в сталості тільки одне: перепади настрою. Хвилину тому він був веселий і завзятий, а зараз він вже в депресії і ображений на весь світ. З Близнюками та ж історія, але в області логіки. Вони страшенно нерішучі. Такі незмінні гойдалки зроблять відносини дуже нелегкими. Надто вже все нестабільно. Як же треба потрудитися, щоб хоч щось вийшло.

6. Телець і Овен

Дві дуже сильні особистості. Обидва просто блищать талантами і готові працювати над собою. Вони дуже мотивовані на успіх. У них безмежний потенціал і обидва так влаштовані, що навряд чи будуть уникати конфлікту. Вони обидва хочуть займатися чимось важливим у житті і це їх об’єднає. Але, зрештою, у кожного з них свій унікальний життєвий шлях. І розведе їх саме це.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України