Авторські статті

Брітні Спірс приховала зайві кілограми на фото

Цікаво, скільки кілограмів вона «прибрала» на селфі?

Брітні Спірс старанно тренується, але ніяк не може схуднути. Що ж, справа житейська – хто з нас з цим не стикався? Але проблема в тому, що вона постійно вибирає суперовідверті наряди, які лише підкреслюють її виступаючий животик, потужні стегна і складки на боках. Але перед шанувальниками Брітні хоче виглядати тонкою, тому злегка прикрашає реальність на знімках в соцмережах. Ну, може, й не трохи, а на 5-8 кілограмів.

Нещодавно вона порадувала передплатників селфі в сценічному образі: з одягу на Брітні лише прозорі колготки, короткий декорований блискітками і камінням ліф і чорні трусики. Любо-дорого подивитися! Абсолютно плоский живіт, чітко окреслений силует, налита грудей… Але на біду Спірс, папараці зняли її на сцені в цьому ж костюмі.

Опять обман: Бритни Спирс приукрасила свою фигуру

Незважаючи на те, що вона доповнила наряд широким поясом-корсетом, який покликаний був тягнути живіт і «зробити» талію там, де вона винна буті, жирок звисав майже звідусіль. Та й бюст прагнув сповзти кудись убік.

Насправді, на фото в Instagram будь-яка дівчина може виглядати не гірше зірок. І справа навіть не в останній моделі телефону, на який ви робите знімки. Деколи (як і у випадку з Брітні) достатньо прийняти правильну позу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України