Знову Росію підводить ракета

   Знову, знову, як завжди – буденність! Ось мали запустити “Прогрес” і зістикувати з МКС ще 28 квітня, але не зрослося – мабуть погано освятили. Було вирішено перенести запуск і спланували стиковку на 30 квітня, але знову, щось пішло не так – мабуть іконку забули поставити на панель. І ось вже терміни посунені до 2 травня і знову невдача.

Як стало відомо, запущений раніше космічний вантажний корабель «Прогрес» зараз безконтрольно обертається (оборот  2-3 секунди – дзига), телеметрія йде з перебоями і не може отримувати команди. Стиковку «Прогресу» відклали на невизначений термін і не виключають, що корабель може бути і зовсім втрачений.

Здавалося б, що відбувається з космічною наддержавою, як часто люблять акцентувати увагу російські ЗМІ на статус своєї держави? Невже рік без комплектуючих для ракет, що поставлялися з України, так вплинув на ситуацію в галузі? Або сомалійські шамани прокляли Росію за теплу, братську дружбу з Зімбабве? А може і зовсім “Прогрес” не повинен був стикуватися з МКС і насправді, за задумом самого Путіна, було вирішено його підірвати на 9 травня – епічний салют?

По всій видимості це саме та версія, яка в умовах тотальної деградації населення дуже добре вписується в реалії. Та й георгіївську (гвардійську) стрічечку не дарма намалювали на корпусі корабля. А може це сакральна жертва?

На жаль, крізь жарти проглядається гірка правда, космічна галузь в Росії занепадає, причому це видно не озброєним оком настільки, що навіть Туреччина вибирає для своїх ракетних програм в партнери Україну, а не “велику і могутню”, підсумовує блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

One comment

  1. Вячеслав

    Россия всегда была богата на ДУРАКОВ И ДОРОГИ. А для таких технологий нужны умы. Без Украинских ученых и технологий ей пи**ец будет полный. Рашен народ кроме бухать нечего не может. Жалко этот убогий народ.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh