Авторські статті

Знову Росію підводить ракета

   Знову, знову, як завжди – буденність! Ось мали запустити “Прогрес” і зістикувати з МКС ще 28 квітня, але не зрослося – мабуть погано освятили. Було вирішено перенести запуск і спланували стиковку на 30 квітня, але знову, щось пішло не так – мабуть іконку забули поставити на панель. І ось вже терміни посунені до 2 травня і знову невдача.

Як стало відомо, запущений раніше космічний вантажний корабель «Прогрес» зараз безконтрольно обертається (оборот  2-3 секунди – дзига), телеметрія йде з перебоями і не може отримувати команди. Стиковку «Прогресу» відклали на невизначений термін і не виключають, що корабель може бути і зовсім втрачений.

Здавалося б, що відбувається з космічною наддержавою, як часто люблять акцентувати увагу російські ЗМІ на статус своєї держави? Невже рік без комплектуючих для ракет, що поставлялися з України, так вплинув на ситуацію в галузі? Або сомалійські шамани прокляли Росію за теплу, братську дружбу з Зімбабве? А може і зовсім “Прогрес” не повинен був стикуватися з МКС і насправді, за задумом самого Путіна, було вирішено його підірвати на 9 травня – епічний салют?

По всій видимості це саме та версія, яка в умовах тотальної деградації населення дуже добре вписується в реалії. Та й георгіївську (гвардійську) стрічечку не дарма намалювали на корпусі корабля. А може це сакральна жертва?

На жаль, крізь жарти проглядається гірка правда, космічна галузь в Росії занепадає, причому це видно не озброєним оком настільки, що навіть Туреччина вибирає для своїх ракетних програм в партнери Україну, а не “велику і могутню”, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України