Авторські статті

Знову рекорд: 5397 хворих на коронавірус за добу – це при одному з найменших тестувань в Європі

5397! Так, це нова цифра інфікованих за добу. І це при одному з найменших тестувань в Європі. Можемо лише уявити яка цифра може бути насправді.

Про це повідомив Андрій Смолій.

А що влада? А що «найвеличніший лідер? А що МОЗ? А нічого. Стурбовані, «контролюють», «майстри спорту». Тільки не по боротьбі, а по розвалу всієї системи. Жодного апарату ШВЛ не закуплено. Куди поділися 65 млрд ковідного фонду – зрозуміло. Лікарі забезпечені всім? Абослютно ні.

Зеленський тим часом поїхав до Британії. Йому не до того щоб «думати стратегічно» та вирішувати надважливе питання. Україна на межі ковід-катастрофи. Про це криком кричать всі лікарі та аналітики. Влада не контролює ситуацію. Результати тестування приходять навіть за 7-10 днів, контактних осіб ніхто не контролює, карантин перетворився на велюрову фікцію.

Майже 5 з половину тисяч за добу це не межа. Це лише початок піку до якого призводить злочинна бездіяльність. Але вибори для «падаючих» слуг головне. Отримати свої останні 10-15%.

А країна в шаленому темпі опускається вже в справжню епідемію. Не ту, що була навесні при недолугому локдауні, а справжню, і за ці 7 місіцяв по суті не зроблено нічого…

 

5397! Так, це нова цифра інфікованих за добу. І це при одному з найменших тестувань в Європі. Можемо лише уявити яка…

Опубліковано Андрієм Смолієм Середа, 7 жовтня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України