Війна РФ проти України

Знищено позицію армії РФ з цінними для ворога артилерійськими боєприпасами. Відео

Бійці ССО ЗСУ вполювали позицію російської 152-мм гаубиці разом з цінними для окупантів боєприпасами — артилеристи Сил оборони успішно відпрацювали по противнику

Джерело: Defence Express

Сили спеціальних операцій ЗСУ у своїх соцмережах опублікували відео з успішною роботою операторів служби спільно з артилеристами Сил оборони України на Бахмутському напрямку — наші військові розгромили позицію російського окупаційного війська.

Як розповідають у ССО ЗСУ, бійцями тактичної групи “Медоїди” 3-го окремого полку було успішно знайдено та ідентифіковано ворожу ціль — позицію 152-мм гаубиці “Мста-Б” із дуже цінними для окупантів боєприпасами — керованими “Краснополями”.

Бійці ССО скоригували по позиції рашистів вогонь українських артилеристів, які влучними ударами знищили російську гаубицю разом з цінними боєприпасами.

Нагадаємо, що “Краснополь” — керований артилерійський боєприпас, який окупанти використовують для підвищення точності своїх буксированих та самохідних артилерійських систем.

Знищено позицію армії РФ з цінними для ворога артилерійськими боєприпасами (відео)

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у лютому 2022 року окупанти неодноразово скаржилися на дефіцит таких боєприпасів у військах, водночас також неодноразово повідомлялося про нарощення виробництва цього озброєння.

Також у травні цього року повідомлялося про успішне завершення дослідної експлуатації версії “Краснополя” для скиду з безпілотників — такий собі “ерзац-JDAM”, над яким вони працювали з грудня 2022 року.

Щодо російських “Краснополів” також варто згадати й таке — крім того, що ЗСУ нищать склади з цими боєприпасами, наші військові також мають і трофейні ворожі 152-мм високоточні боєприпаси, наприклад, снаряди “Краснополь” опинилися у руках наших бійців у вересні-жовтні 2022 року під час наступу на Харківщині.

Знищено позицію армії РФ з цінними для ворога артилерійськими боєприпасами (відео)

Трофейні 152-мм боєприпаси “Краснополь” у Збройних Силах України, стоп-кадр з відео Окремої президентської бригади

А от на початку року Збройні Сили України показали, як використовують трофейні високоточні снаряди “Краснополь” із САУ 2С3 “Акація”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України