Економіка

Знаменита українська марка «заробила» 5 мільйонів гривень на благодійному аукціоні: на що підуть кошти

Знаменита українська марка заробила 5 мільйонів гривень на благодійному аукціоні: на що підуть кошти. Про новий поворот в історії поштової марки, що зняла подвиг захисників острова Зміїний, розповіла Укрпошта у Facebook.

“Сьогодні наша армія отримала чималу суму допомоги. Зрештою, саме завдяки подвигам ЗСУ, марка набула такої популярності і змогла зібрати мільёни”, – йдеться у повідомленні.

 

Лот, що складається з двох аркушів марок «російський військовий корабель, йди…» різного номіналу та конвертів до них з автографами морського піхотинця Р. Грибова та Гендиректора Укрпошти І. Смілянського, було виставлено на благодійний аукціон Prozorro.

“Переможець Luis Peres за свій виграш заплатить 5 мільйонів гривень”, – йдеться у Телеграм каналі радника МВС України Антона Геращенка.

Усі отримані кошти будуть направлені на гуманітарні потреби.

Раніше повідомлялося, що на NFT-аукціоні за рекордну суму 1 047 806 доларів (327 ETH) продано мем танцюючих африканських трунарів Coffin Dance. Переможну ставку за мем було оголошено сьогодні, 9 квітня. Цей мем вирішили продати, щоб підтримати Україну, яка зараз бореться з військовим вторгненням росії.

Важливо відзначити, що 25% виручених коштів буде надіслано українському фонду «Повернися живим», ще 25% отримає рекламне агентство Bads, решта 50% піде на розвиток африканської культури.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України