Авторські статтіНовини з Австрії

Знамениті панди Шенбрунського зоопарку востаннє у Відні відзначили свій другий день народження. Відео

Близнюки панди Fu Feng і Fu Ban 7 серпня відсвяткували свій другий день народження в зоопарку Шенбрунн. На свій день народження панди отримали дві дюжини синіх і рожевих коробок з подарунками.

Вміст подарунків вгадати нескладно — це все, що люблять панди: солодка картопля, морква, перець, а також соковиті пагони бамбука. За словами зоологів, ці продукти для панд, як шоколад для людини.

Підготовкою подарунків для двійнят займалися співробітники зоопарку, а також волонтери з «Team Zoo Aktiv». Гостями на святі вихованців зоопарку були співробітники, а також десятки захоплених відвідувачів.

Повідомляється, що це останній день народження для панд в Шенбруннський зоопарку. Fu Feng і Fu Ban близькі до віку, коли їм належить почати доросле життя.

Вже в листопаді панди будуть перевезені в Китай. Аналогічне подорож нікого їх родичі Fu Long, Fu Hu, і Fu Bao кілька років тому. Поки невідомо де поселятися в Китаї панди з Шенбрунського зоопарку, а також чи будуть вони розлучені.

Зазначимо, близнюки народилися 7 серпня 2016 року. Це вже четверте потомство панд для Шенбрунського зоопарку — єдиного зоопарку в Європі, де панди розмножуються природних способом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.