Знамениті панди Шенбрунського зоопарку востаннє у Відні відзначили свій другий день народження. Відео

Близнюки панди Fu Feng і Fu Ban 7 серпня відсвяткували свій другий день народження в зоопарку Шенбрунн. На свій день народження панди отримали дві дюжини синіх і рожевих коробок з подарунками.

Вміст подарунків вгадати нескладно — це все, що люблять панди: солодка картопля, морква, перець, а також соковиті пагони бамбука. За словами зоологів, ці продукти для панд, як шоколад для людини.

Підготовкою подарунків для двійнят займалися співробітники зоопарку, а також волонтери з «Team Zoo Aktiv». Гостями на святі вихованців зоопарку були співробітники, а також десятки захоплених відвідувачів.

Повідомляється, що це останній день народження для панд в Шенбруннський зоопарку. Fu Feng і Fu Ban близькі до віку, коли їм належить почати доросле життя.

Вже в листопаді панди будуть перевезені в Китай. Аналогічне подорож нікого їх родичі Fu Long, Fu Hu, і Fu Bao кілька років тому. Поки невідомо де поселятися в Китаї панди з Шенбрунського зоопарку, а також чи будуть вони розлучені.

Зазначимо, близнюки народилися 7 серпня 2016 року. Це вже четверте потомство панд для Шенбрунського зоопарку — єдиного зоопарку в Європі, де панди розмножуються природних способом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh