Авторські статтіДуховне

Знак надії для Сомалі

Сомалійські католики радіють реконсекрації невеличкого храму, який спочатку був знищений, а потім перетворений на приватний дім мусульман.

Єпископ Джорджіо Бертін називає цей факт знаком надії, адже храм був зруйнований, а потім використовувався для потреб мусульман. Майже через чверть століття на цьому місці знову є молитва. Це сталося завдяки апостольському адміністратору у Могадішо.

«Бойовики Аль-Шабаб продовжують свої атаки, особливо на півдні країни та в Могадішо. Певний час тут також присутня  Ісламська держава. Більше того, зараз у столиці через майбутні парламентські вибори є політична нестабільність», – розповів Радіо Ватикану єпископ Бертін, який виконує функції адміністратора. «Люди увесь час втікають до Європи, шукаючи кращого життя, а насамперед – поваги до їх прав та гідності. Завдяки діяльності «Карітас» ми проводимо багато заходів, спрямованих на формування молоді і надання їм можливості отримати загальну освіту. Завдяки мікрокредитам можемо допомогти у реалізації сільськогосподарських і спеціалізованих проектів, що дозволяють людям залишитись на рідній землі».

Нагадаємо, дієцезія в Могадішо – єдина римсько-католицька дієцезія в Сомалі (створена у 1975 році). У 2008 році катедра у Могадішо була зруйнована, дієцезія відчула брак вірян, дієцезія припинила своє існування. Апостольським адміністратором для Сомалі призначено єпископа Джорджіо Бертін OFM.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.