Знак надії для Сомалі

Сомалійські католики радіють реконсекрації невеличкого храму, який спочатку був знищений, а потім перетворений на приватний дім мусульман.

Єпископ Джорджіо Бертін називає цей факт знаком надії, адже храм був зруйнований, а потім використовувався для потреб мусульман. Майже через чверть століття на цьому місці знову є молитва. Це сталося завдяки апостольському адміністратору у Могадішо.

«Бойовики Аль-Шабаб продовжують свої атаки, особливо на півдні країни та в Могадішо. Певний час тут також присутня  Ісламська держава. Більше того, зараз у столиці через майбутні парламентські вибори є політична нестабільність», – розповів Радіо Ватикану єпископ Бертін, який виконує функції адміністратора. «Люди увесь час втікають до Європи, шукаючи кращого життя, а насамперед – поваги до їх прав та гідності. Завдяки діяльності «Карітас» ми проводимо багато заходів, спрямованих на формування молоді і надання їм можливості отримати загальну освіту. Завдяки мікрокредитам можемо допомогти у реалізації сільськогосподарських і спеціалізованих проектів, що дозволяють людям залишитись на рідній землі».

Нагадаємо, дієцезія в Могадішо – єдина римсько-католицька дієцезія в Сомалі (створена у 1975 році). У 2008 році катедра у Могадішо була зруйнована, дієцезія відчула брак вірян, дієцезія припинила своє існування. Апостольським адміністратором для Сомалі призначено єпископа Джорджіо Бертін OFM.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh