Авторські статтіДуховне

Карітас на Івано-Франківщині влаштовує зустрічі для родин загиблих бійців АТО

У суботу, 16 вересня, Карітас організував зустріч з родинами загиблих учасників АТО, адже підтримка та добре слово – це те, що так необхідно матерям, вдовам та дітям наших героїв. У церкві Успіння пресвятої  Богородиці, що в Крихівцях, відбувся молебень за загиблими, а після богослужіння з родинами спілкувався духівник та психолог.

Ірина – вдова загиблого бійця АТО Тараса Шевченка, жінка має двоє дітей. Каже, подібні зустрічі для неї дуже корисні, адже навіть друзі не розуміють її так, як родини, які втратили батька, сина, чоловіка чи брата.

«Я не хочу закриватися у собі у цій ситуації, – каже жінка, –  бо я повинна бути хорошим прикладом для своїх дітей. Нашого тата вже нема, але він зробив все, що міг, а я зроблю все можливе, що залежить від мене – щоб наша країна мала хороше майбутнє, а це наші діти».

Духівник отець Мар’ян Атаман говорив з родинами про Святі Таїнства, а психолог  розповідала про пошук внутрішніх ресурсів  людини –  потенціал, характер і  навички, які допомагають  людині у складних життєвих ситуаціях.

«Кожна людина, яка перенесла втрату, все ж таки може знайти підтримку у своєму оточенні,  – говорить психолог Оксана Груб’як, – багато людей знаходить опору у Богові, у молитві. Ми створюємо ці групи, аби люди могли поділитися своїми переживаннями, а ми, у свою чергу, допомогти їм знайти мир та спокій у душі».

Поки батьки слухали поради психолога, для дітей організували майстер-класи, естафети та змагання. Діти робили вітальні листівки, розмальовували гіпсових ангелів та змагалис у різних у спортивних естафетах.

Захід відбувся в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру: від зцілення до кооперації».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України