Авторські статтіНовиниТехно

Знайдено спосіб змінити пароль від Apple ID на заблокованому iPhone

Експерти електронного захисту розповіли про те, що зміна пароля на заблокованому iPhone у справжніх фахівців своєї справи може тривати не більше трьох годин. Експерти розповіли, що таким чином вони змогли довести, що цифровий пароль і сканер відбитків пальців повною мірою не захищає смартфон від злому.

Як розповіли фахівці, зловмисники можуть почати злом вставивши сім-карту в інший телефон. Таким чином вони отримують номер телефону жертви. Наприклад, в Google можна отримати адресу електронної пошти користувача, якщо знати його ім’я, прізвище і телефон.
Експерти провели вкрай цікавий експеримент, в ході якого купили собі iPhone 6s і зареєстрували на ньому Apple ID, а також акаунт Google.

Пошуки в Facebook і Google не дали суттєвого результату, проте якщо використовувати WhatsApp і відправити на заблокований телефон повідомлення, то там з’явитися ім’я і номер телефону юзера.
Експерти за допомогою 3D-Touch відповіли на нього, не виходячи з екрану блокування і додали контакт до групи, після чого отримали жадані ініціали жертви. Пароль до телефону був змінений, шляхом відновлення через SMS. Весь цей набір «козирів» дав можливість поміняти Apple ID.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України