Знайдено спосіб змінити пароль від Apple ID на заблокованому iPhone

Експерти електронного захисту розповіли про те, що зміна пароля на заблокованому iPhone у справжніх фахівців своєї справи може тривати не більше трьох годин. Експерти розповіли, що таким чином вони змогли довести, що цифровий пароль і сканер відбитків пальців повною мірою не захищає смартфон від злому.

Як розповіли фахівці, зловмисники можуть почати злом вставивши сім-карту в інший телефон. Таким чином вони отримують номер телефону жертви. Наприклад, в Google можна отримати адресу електронної пошти користувача, якщо знати його ім’я, прізвище і телефон.
Експерти провели вкрай цікавий експеримент, в ході якого купили собі iPhone 6s і зареєстрували на ньому Apple ID, а також акаунт Google.

Пошуки в Facebook і Google не дали суттєвого результату, проте якщо використовувати WhatsApp і відправити на заблокований телефон повідомлення, то там з’явитися ім’я і номер телефону юзера.
Експерти за допомогою 3D-Touch відповіли на нього, не виходячи з екрану блокування і додали контакт до групи, після чого отримали жадані ініціали жертви. Пароль до телефону був змінений, шляхом відновлення через SMS. Весь цей набір «козирів» дав можливість поміняти Apple ID.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh