Техно

Знайдений новий метод боротьби з безсонням

Американські науковці провели нове дослідження, в ході якого вдалося встановити, що можна позбутися від безсоння вельми незвичайним способом. Вчені вважають, що потрібно ще менше спати.

Приміром, якщо лягати в 23 години, запланувавши підйом на 7 ранку, і випадково прокинутися о 5 годині, то далі продовжувати спати не варто. Необхідно приступити до виконання всіх поставлених цілей на день.

Подальші спроби заснути, або банальне лежання без сну спричинить за собою негативні наслідки. Експерти впевнені, що це стане приводом для поганого самопочуття і призведе до подальших безсонниць.

Фахівці проаналізували відомості 450 осіб, які півроку вели щоденник свого сну. Під час експерименту було виявлено, що ті добровольці, які відразу ж після пробудження починали свій день активно, змогли самостійно побороти цю недугу.

Медичні фахівці підкреслили, особливо гостра форма безсоння характеризується супроводом стресу, або іншими розладами. Найголовнішим є те, що потрібно вчасно почати вести постійну боротьбу з нею і не дати перейти в стадію хронічної хвороби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.