Культура

Знагоди 210-ї річниці народження Шевченка на Київщині встановили рекорд України

На Київщині з нагоди 210-ї річниці народження Шевченка встановили рекорд України. Про це розказав голова Київської обласної воєнної адміністрації Руслан Кравченко, повідомляє пресслужба ОВА.

У Бородянці Київської області було встановлено рекорд з декламування творів видатного українського поета Тараса Шевченка. Марафон тривав чотири години, а участь у ньому взяли майже 200 осіб.

«З нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка приєднався до марафону декламування. Твори Великого Кобзаря сьогодні актуальні, як ніколи. Шануймо свою культуру, історію, літературу. Підтримуймо один одного заради Перемоги!», – підкреслив Руслан Кравченко.

Участь у 4-годинному марафоні взяли 193 учасники. Серед учасників марафону – начальник КОВА Руслан Кравченко, Заслужений артист України, Дмитро Лінартович, в.о. голови Київської облради Ярослав Добрянський, акторка Наталія Денисенко, ветеран війни та переможець шоу «Голос країни» Михайло Панчишин, народний артист України Євген Нищук, співачка Маша Данілова, військовослужбовці 114 бригади тероборони та 72 бригади ім. Чорних Запорожців, представники обласного театру ім.Саксаганського.

Нагадаємо, Телеграм-канал “Кримський вітер” опублікував відео, як проходив мітинг проти окупації півострова у 2014 році у Сімферополі та як Ялта вітає Кобзаря сьогодні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України