Зміни в країні повинні втілювати молоді, прогресивні і добре освічені люди

До втілення кардинальних змін в Україні треба залучати молодих, прогресивних і добре освічених людей. Про це на зустрічі з молодими фахівцями в різних сферах, випускниками закордонних вузів заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Ми розуміємо, що сьогодні в нас справді є шанс змінити країну. Якщо ми ним не скористаємося, – нам ніхто не допоможе, – зазначив Кличко. – Щоб добитися змін і побудувати нову державу, треба усунути, перш за все, недоліки у формуванні влади. Повинне відбутися повне перезавантаження влади на всіх рівнях. Повне оновлення принципів і засад політики, а не просто зміна облич і прізвищ. Зміни в країні повинні втілювати молоді, прогресивні і добре освічені люди”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Він зазначив, що політичний ландшафт зміниться після президентських виборів, згодом за якими треба провести і дострокові парламентські та повністю сформувати владу в Україні.

Кличко звернувся до людей, які отримали освіту в європейських та американських вишах, викласти свої ідеї і проекти щодо необхідних ефективних змін в країні. “Саме ви і є кадровим резервом майбутньої української влади. Тієї, що втілить справжні зміни і зламає стереотипи”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він домовився з молодими фахівцями, що такі зустрічі і обмін думками та ідеями будуть регулярними.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Стьопа

    ….ну да только вуйка з галиции в пьяном угаре от самогона и цибули может быть патриёпом-а забыл ещё рагуль который замисть Библии читает наночь ,,майн кампф,,

  2. українець

    Кличко, як завжди, “забув” згадати, що ці молоді, прогресивні й добре освічені люди (що дуже правильно), мають бути ще й патріотами України (й це насамперед, а не між іншим, бо шкода від кваліфікованого фахівця, але не патріота, або й україноненависника, незрівняно більша, аніж від патріота, що не має досвіду роботи).

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh