Авторські статті

Зміни в країні повинні втілювати молоді, прогресивні і добре освічені люди

До втілення кардинальних змін в Україні треба залучати молодих, прогресивних і добре освічених людей. Про це на зустрічі з молодими фахівцями в різних сферах, випускниками закордонних вузів заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Ми розуміємо, що сьогодні в нас справді є шанс змінити країну. Якщо ми ним не скористаємося, – нам ніхто не допоможе, – зазначив Кличко. – Щоб добитися змін і побудувати нову державу, треба усунути, перш за все, недоліки у формуванні влади. Повинне відбутися повне перезавантаження влади на всіх рівнях. Повне оновлення принципів і засад політики, а не просто зміна облич і прізвищ. Зміни в країні повинні втілювати молоді, прогресивні і добре освічені люди”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Він зазначив, що політичний ландшафт зміниться після президентських виборів, згодом за якими треба провести і дострокові парламентські та повністю сформувати владу в Україні.

Кличко звернувся до людей, які отримали освіту в європейських та американських вишах, викласти свої ідеї і проекти щодо необхідних ефективних змін в країні. “Саме ви і є кадровим резервом майбутньої української влади. Тієї, що втілить справжні зміни і зламає стереотипи”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він домовився з молодими фахівцями, що такі зустрічі і обмін думками та ідеями будуть регулярними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. ….ну да только вуйка з галиции в пьяном угаре от самогона и цибули может быть патриёпом-а забыл ещё рагуль который замисть Библии читает наночь ,,майн кампф,,

  2. Кличко, як завжди, “забув” згадати, що ці молоді, прогресивні й добре освічені люди (що дуже правильно), мають бути ще й патріотами України (й це насамперед, а не між іншим, бо шкода від кваліфікованого фахівця, але не патріота, або й україноненависника, незрівняно більша, аніж від патріота, що не має досвіду роботи).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.