Політика

Зміни на краще можливі у відкритому суспільстві, яке не боїться нововведень – привітання Меркель з Новим роком

Зміни на краще можливі у відкритому суспільстві, яке не боїться нововведень, наголосила Анґела Меркель у новорічному зверненні. Канцлерка ФРН нагадала про цінності Основного закону, діджиталізація та захисту клімату.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) у новорічному зверненні закликала до впевненості та готовності до змін, повідомляє DW. “20-ті можуть бути добрими роками. Здивуймо нас зайвий раз тим, що ми можемо. Зміни на краще можливі, якщо ми будемо відкриті і наважуватимемось на нове”, – наводять інформагенції витяги з новорічного привітання очільниці уряду ФРН у вівторок, 31 грудня. Саме звернення, записане напередодні, транслюватиметься ввечері того ж дня.

Канцлерка нагадала про діджиталізацію і ​її вплив на умови праці, які змінюються. В майбутньому у людини має бути гарантоване робоче місце і пенсія. Для цього необхідна “сміливість мислити по-новому і сила сходити з відомих шляхів”, наголосила Меркель. Цінності Основного закону “залишаться нашим компасом і в наступному десятилітті”, додала глава уряду ФРН. За її словами, “техніка і в цифрову епоху повинна служити людям, а не навпаки”. “Межі встановлює людська гідність, оскільки вона недоторканна”, – зазначила Меркель.

Крім того, канцлерка нагадала про глобальне потепління і загрози, що виходять від нього. “Нашим дітям та онукам доведеться жити з наслідками діяльності або бездіяльності нинішнього покоління”, наголосила Меркель, заявивши, що має намір використати всю свою владу аби Німеччина зробила свій внесок у справу захисту клімату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України