Українці в Чехії

ЗМІ: поліція Чехії взяла під охорону російського дипломата

Празька поліція задовольнила прохання посольства РФ і приставила охорону  дипломату Андрію Кончакову. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє портал Deník N. Офіційно правоохоронці не коментували цю інформацію.

На адресу російського дипломата почали надходити погрози після публікацій місцевих ЗМІ, які стверджували, що чеські спецслужб підозрюють його в доставці в Прагу рицину для отруєння столичних політиків. Диппредставництво звернулося в МЗС Чехії з проханням приставити до своєму співробітникові поліцейську охорону. Відомство передало прохання поліції і після перевірки її було вирішено задовольнити.

Поліцейські чергують біля будівлі російського посольства, на території якого знаходяться і дипломатичні квартири, а також біля будівлі Російського центру науки і культури, який Кончаков очолює. Територію об’єктів правоохоронці заходити не мають права.

Нагадаємо, раніше цілодобова поліцейська охорона була приставлена до голови міської частині Прага-6 Ондржея Коларжу (видав розпорядження демонтувати  пам’ятник радянському маршалу Конєву), голові міської частині Ржепорийе Павлу Новотному (встановив пам’ятник власівцям) і меру Праги Зденеку Гржибу (пролобіював перейменування площі перед російським посольством у площу Бориса Нємцова). Всі троє неодноразово публічно критикували путінський режим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України