Муженко назвав головну небезпеку навчань Захід-2107 у Білорусі

Під час військових навчань «Захід-2107» Росія створить в Білорусі наступальну військову угруповання, а також передові бази, які дозволять у разі необхідності в рази збільшити кількість російських військ у країні.

Про це розповів начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю Liga.net.

«Перше і основне: створення військового угрупування на території Білорусі носить наступальний характер. І друге – ми не виключаємо такого варіанту, що під поглядом навчань Захід-2017 в Білорусі будуть створені передові бази озброєння і військової техніки, що дасть РФ можливість при необхідності в короткі терміни створити нові угрупування», — заявив Муженко.

Він також зазначив, що в ході навчань «Захід-2107» Росія застосує свою улюблену тактику «іхтамнетів».

«Спочатку заявлялося про чисельність російської угруповання до 3 тисяч — зараз ми бачимо, що мова йде вже про 5 тисяч. А реально, я думаю, що це угруповання буде значно більше. За принципом «іхтамнет»», — додав начальник Генштабу.

Він також підкреслив, що навчання не обмежуються територією Білорусі, планується комплекс навчань: створення відповідних угруповань, передислокація військових частин, і на території Російської Федерації, в тому числі, і вздовж кордону з Україною.

«Це спроба тиску, причому не тільки на Україну, а і на країни-члени НАТО. В першу чергу, маються на увазі держави Східної Європи: країни Балтії і Польща», — підсумував Муженко.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh