Емоційний прогноз ветерана АТО про швидке звільнення Донбасу

Збройні сили України в найближчому майбутньому займуть тимчасово окуповані Росією території Донбасу, так як у місцевого населення не залишилося сил терпіти жебрацькі “республіки”.

Відомий ветеран антитерористичної операції на Донбасі Мартін Брест на своїй сторінці в Facebook опублікував прогноз по звільненню сходу країни.

“Знаєш, адже людей не обманиш. Не, зрозуміло, на рік-два – легко. Але минуло вже чотири. Бо останній сепар вже давно думає про три питання: як заробляти, де навчати дітей і де ці діти будуть працювати. От і все. Немає тут, у наших з цим сепаром міркуваннях, ні патріотизму, ні щирої віри у світле майбутнє, ні вишиванок біля смереки, ні мальовничих українських краєвидів. Немає тут і «російської весни», «новоросії ” вперед» і «молоді республіки». Все просто. Де брати гроші, як ростити дітей, і як ці діти потім будуть жити. Дипломи вузів республіканських нікому не потрібні навіть усередині республік.

З паспортом днрским можна з’їздити в лнр, хоч на заробітки, а хочеш – у відпустку, все одне в одне і те ж місце. А свідоцтва про народження українського зразка там на малюка не отримати. Росії вони не треба, бо грошей у них немає, а працюють вони не краще і не гірше росіян. А таких у росіян і своїх вистачає. Там, в окупації, народжуються діти, у яких ніколи не буде громадянства жодної повноправної країни світу. Вони зараз ростуть і не розуміють цього – але це дуже добре розуміють їх батьки. Я це розумію. Всі подумали, що я потролив наші ЗСУ». Ха ха. ЗСУ зайде, до речі, і принесе з собою Нашу державу, а з нею – всі її плюси і мінуси.

Але одне скажу точно: Можна довго розповідати, як ось, де краще жити, десь гірше, але одне скажу точно: ЗСУ принесе на Донбас можливість дітям отримати документи українця – офіційного громадянина офіційної, країни з офіційним безвізом та офіційними внз, дипломи яких визнають скрізь, де ступала нога білої людини. Майбутнє дітей, розумієш. Все просто, і люди це розуміють. А людей вже не обманиш (стиль і орфографія автора збережено)”, – висловив свою думку Брест .

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh