Війна РФ проти України

Емоційний прогноз ветерана АТО про швидке звільнення Донбасу

Збройні сили України в найближчому майбутньому займуть тимчасово окуповані Росією території Донбасу, так як у місцевого населення не залишилося сил терпіти жебрацькі “республіки”.

Відомий ветеран антитерористичної операції на Донбасі Мартін Брест на своїй сторінці в Facebook опублікував прогноз по звільненню сходу країни.

“Знаєш, адже людей не обманиш. Не, зрозуміло, на рік-два – легко. Але минуло вже чотири. Бо останній сепар вже давно думає про три питання: як заробляти, де навчати дітей і де ці діти будуть працювати. От і все. Немає тут, у наших з цим сепаром міркуваннях, ні патріотизму, ні щирої віри у світле майбутнє, ні вишиванок біля смереки, ні мальовничих українських краєвидів. Немає тут і «російської весни», «новоросії ” вперед» і «молоді республіки». Все просто. Де брати гроші, як ростити дітей, і як ці діти потім будуть жити. Дипломи вузів республіканських нікому не потрібні навіть усередині республік.

З паспортом днрским можна з’їздити в лнр, хоч на заробітки, а хочеш – у відпустку, все одне в одне і те ж місце. А свідоцтва про народження українського зразка там на малюка не отримати. Росії вони не треба, бо грошей у них немає, а працюють вони не краще і не гірше росіян. А таких у росіян і своїх вистачає. Там, в окупації, народжуються діти, у яких ніколи не буде громадянства жодної повноправної країни світу. Вони зараз ростуть і не розуміють цього – але це дуже добре розуміють їх батьки. Я це розумію. Всі подумали, що я потролив наші ЗСУ». Ха ха. ЗСУ зайде, до речі, і принесе з собою Нашу державу, а з нею – всі її плюси і мінуси.

Але одне скажу точно: Можна довго розповідати, як ось, де краще жити, десь гірше, але одне скажу точно: ЗСУ принесе на Донбас можливість дітям отримати документи українця – офіційного громадянина офіційної, країни з офіційним безвізом та офіційними внз, дипломи яких визнають скрізь, де ступала нога білої людини. Майбутнє дітей, розумієш. Все просто, і люди це розуміють. А людей вже не обманиш (стиль і орфографія автора збережено)”, – висловив свою думку Брест .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України