Авторські статтіДіаспора

З’явилися подробиці групового згвалтування туристки в Празі. Відео затримання звинувачених

Поліція Праги опублікувала відео затримання шістьох іноземців, звинувачених у груповий зґвалтуванні ірландської туристки. Інцидент стався у ніч на 2 квітня в номері готелю, розташованого на вулиці N?prstkova в центрі міста. Чоловіків затримали майже одразу після звернення потерпілої.

Оскільки вони відмовилися впустити в номер поліцейських, на місце прибули бійці спецназу, які не стали церемонитися – вибили двері і поклали всіх присутніх обличчям у підлогу. У середу празький суд постановив взяти затриманих під арешт. У разі доведення провини їм загрожує від 2 до 10 років позбавлення волі.

У свою чергу газета Pr?vo довідалася подробиці інциденту. Вік затриманих – від 19 до 23 років. Всі вони – громадяни Алжиру, вирішили подивитися Європу. Друзі прибули до Праги на автобусі з Амстердама 31 березня. За даними видання, всі затримані відбуваються із заможних алжирських сімей. П’єр ятеро чоловіків ще вчаться у вузах, тоді як шостий працює в аеропорту Парижа.

Потерпіла – вчителька з Ірландії 1983 року народження. Вона прилетіла до Праги ввечері 1 квітня в компанії подруг, з якими майже відразу після приземлення вирушила в бар. Там жінка познайомилася з 22-річним алжирцем і після щедрої випивки запросила його до себе в номер. Тієї відмовився, але зробив зустрічну пропозицію – піти до нього. Ірландка погодилася, повідомивши подругам, куди йде.

«Він мені сподобався, і я хотіла з ним переспати», – пояснила слідчим потерпіла.

Однак після добровільного сексу ситуація різко змінилася.

«Потерпіла більше не хотіла займатися сексом, про що англійською мовою розказала чоловікові. У відповідь він став вести себе грубо й агресивно, намагаючись повторити статевий акт», – йдеться в обвинувальному висновку.

Жінці вдалося відштовхнути коханця, тієї розізлився і вийшов з кімнати, але незабаром повернувся з п’ятьма друзями. Встигла одягнутися туристка спробувала піти, однак алжирці не дозволили їй цього зробити.

«Я плакала і просила зупинитися. Мені було дуже страшно, і я заплющила очі. Я відчувала, як вони змінюють один одного. Відчувала себе огидно, зварила сама себе за дурість. Я думала, що вони вб’ють мене і вирішила не чинити опір», – розповіла потерпіла.

Вона припускає, що в зґвалтуванні брали участь всі шестеро чоловіків, проте не впевнена точно, оскільки тримала очі заплющеними, перебувала в стані шоку. Коли все закінчилося, привів жінку в номер алжирець провівши її до стійки реєстрації.

Всі затримані заявили про свою невинність. Лише двоє з них визнали, що малі секс з потерпілою, але він, нібито, був повністю добровільним.

«У якийсь момент я втратив над собою контроль. Але все одне, я не зробив нічого поганого, оскільки вона прийшла добровільно», – заявив головний підозрюваний.

У ході допиту він визнав, що при спробі вчинити статевий акт вдруге ірландка почала кричати «ні». На запитання слідчого, чому це сталося, алжирець припустив, що жінка перебувала під дією наркотиків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України