Відомі жінки підтримали флешмоб проти раку грудей

Благодійна програма «Жіноче здоров’я» і компанія Philips продовжили реалізацію соціальної ініціативи проти раку грудей #япрошла в Instagram – знаменитості зазивали жінок робити вибір на користь здоров’я і проходити діагностику грудей.

У березні благодійна програма «Жіноче здоров’я» і компанія Philips, лідер у виробництві діагностичного обладнання, традиційно нагадали всім дівчатам і жінкам про необхідність уважно ставитися до свого здоров’я.

Мета соціальної ініціативи #япрошла – звернути увагу жінок на важливість своєчасної діагностики раку молочної залози і надихнути їх на турботу про власне здоров’я. Для цього організатори кампанії звернулися до російським зіркам, які підтримали соціальний флешмоб в Instagram і зазивали своїх читачів приділяти увагу своєму здоров’ю.

З 1 по 20 березня знаменитості викладали фото в рожевих тонах з хештегом #япрошла в своєму Instagram. В коментарях дівчата розповідали, чому так важливо робити вибір на користь свого здоров’я і регулярно проходити діагностику грудей. Соціальний флешмоб #япрошла підтримали багато відомих жінок, в числі яких – Нюша, Анна Хількевич, Альбіна Джанабаєва, Олександра Савельєва, Анна Сєдокова, Олена Летюча, Жанна Бадоєва, Zara, Аврора, Саті Казанова, Юлія Снигирь, Юлія Пересільд, Катерина Варнава, Анастасія Задорожна, Ірина Дубцова, Анастасія Стоцька, Ганна Цуканова-Котт, Катерина Волкова, Согдіана, Ліпа Тетерич,Олена Захарова, Марія Цигаль і багато інших.

«У житті є безліч питань, вплинути на вирішення яких ми не в силі, але рак грудей не в їх числі. У 94% випадків хворобу можна впоратися, якщо вона виявлена на ранній стадії», – переконані організатори кампанії#япрошла.

Приєднатися до соціальної ініціативи проти раку грудей можуть всі бажаючі. Для цього достатня викласти фото в Instagram в рожевих тонах і розповісти про важливість регулярної діагностики грудей, вказавши в пості хештеги #япрошла #женскоездоровье #philips #hello. В епоху соціальних мереж необов’язково докладати багато зусиль, щоб внести вклад у загальну справу боротьби проти раку грудей. Пройдіть обстеження і нехай переможе здоров’я!

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh