Зі спецрахунку уряду РФ раптово зникли 600 мільярдів рублів

   На невідомі потреби, зі спецрахунку російського уряду в Банку Росії зникло відразу 600 мільярдів рублів. При цьому ніяких пояснень даного скорочення рахунків надано досі не було. З одного боку, звичайно ж, Росія держава йде по шляху прогресивного тоталітаризму, а тому жодних пояснень уряд про користування коштами, в даному ракурсі, надавати не зобов’язаний. Але, слід зазначити, що настільки серйозних розтрат вже давно не спостерігалося у звітність Центробанку.

Можна припустити, що гроші пішли на фінансування антикризових програм, або на оплату кредитів, держконтрактів і т.д., але до чого така таємничість?

Разом з тим, практично на 400 мільярдів рублів підскочив нетто-обсяг проведених операцій Банку Росії з надання та абсорбування ліквідності, що не виключає емісії.

Невже у вирі подій, емісійних процесів і підвищеної секретності в галузі відновлення економічної переваги держави, так легко можуть загубитися кілька мільярдів народного надбання? Або я занадто погано думаю про уряд РФ? Хоча, можливо хтось просто готує від’їзд в жарку Венесуелу, заздалегідь подумуючи про безбідну старість?

Злий Одессит

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh