Економіка

Життя в борг або краще просто відразу на карту?

Були часи, коли вважалося, що робота не вовк – і нікуди від людини не дінеться. Тоді зарплату платили однаково, покупки були однакові, мрії теж були однакові. А тепер дають вихідні, дають цілу масу свят, в кінці кінців, відправляють у відпустку. Але ми не раді – у нас інший сенс життя. Сьогодні потрібні гроші. Особливо в зимову пору, коли всі наші думки, всі наші плани стосуються опалення. Холод вижене на мороз і цілковитого неробу, якщо в будинку немає ні дров, ні вугілля. Спочатку пропонували допомогу, кричали про субсидії, пропонували кредити на утеплення. Тільки все це на словах. Субсидії вистачає тільки тим, хто опалює занадто маленькі території, а тим, хто зміг купити собі будинок або авто, субсидія взагалі не передбачена. Вельми цікаво те, що здавалося б людина і так витратилася, а у нього ще й забирають те, що належить усім. Але шляхи нашої держави несповідимі, і в усі це сумбурі можна сподіватися толком на себе. При цьому Міністерство фінансів постійно звітує про якогось міфічного зростання доходів населення, очевидно, покладаючись на цифри зростання мінімальної зарплати. Проте все ще існує проста система кредитів онлайн, яка допоможе в скрутну хвилину швидко поправити ситуацію.

Біг без перешкод

Де знаходиться найбільша енциклопедія? Правильно, в інтернеті. Смішно сьогодні виглядають країни, де народ підтримує блокування сайтів, доступ до програм, адже інформація – це куди менше зло, ніж цілковита її відсутність. Завдяки зручним мессенджерам отримувати інформацію про товари і послуги стало простіше. Ніколи не знаєш, куди піде людина у важку хвилину за допомогою. І тепер для покупки досить зробити всього пару кліків, але якщо грошей не вистачає – їх можна оформити також в режимі постійного доступу. Якщо одні працюють чесно, надаючи всім однаковий кредит до зарплати, то іншим хочеться отримати все відразу. Раніше у приватників займати було дуже небезпечно і лише держава могла гарантувати постійну чесну співпрацю. Тепер все навпаки. По суті, як і будь-яка інша послуга, кредит на сьогодні позбавляється головного – бюрократичної складової. Все, це більше не біг з перешкодами, навпаки. Все тепер вирішується з помахом чарівної палички, а точніше – простим входом в браузер. Відповідно, там же можна переглядати і історію платежів. Словом все розраховано на те, щоб клієнту було користуватися простіше грошовими функціями своєї банківської картки.

І навіть якщо користуватися кредиткою банку

Всі грошові послуги сьогодні можна замовляти онлайн. Як і будь-яка інша розвинена країна, Україна має розвинену мережу електронних платежів, тому після оплати послуг зі своєї карти все можна отримати прямо на домашню адресу. А потім можна оформити собі позику в МФО Бистрозайм на термін до 30 днів. Але при цьому стару карту можна не міняти, адже тут готові видати кредит на будь-яку чинну карту клієнта. головні переваги такого кредиту – оперативне оформлення і простий повернення коштів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України