Українці в Чехії

Жителі Праги зможуть привітати бездомних собак із Різдвом

Через епідемію коронавірусу притулок для безпритульних тварин через який щорічно проходив біля різдвяних свят. Проте, працівники установи вирішили хоч якоюсь мірою зберегти добру традицію та провести урізану версію акції.

Не буде ні живої музики у виконанні ансамблю поліції, ні демонстрації роботи службових собак, ні екскурсій внутрішніми приміщеннями притулку. Але, на подвір’ї встановлювати різдвяну ялинку, під яку всі бажаючі зможуть покласти подарунки для бездомних собак.

Минулого року небайдужі пражани принесли постояльцям установи близько трьох тонн корму та ласощів 10 тис. крон грошових пожертвувань. 00 до 15:00.

Адреса притулку: V Zámkoch 56, Praha 8 – Troja

Зазначимо, це притулок є найбільшим у чеській столиці і знаходиться у віданні Муніципальної поліції Праги. Він складається із двох відділень. У районі Троя розміщені переважно безхатченки, а в районі Dolní Měcholupy – кішки. Щорічно через них проходять близько 3000 собак, більшість з яких вдається повернути колишнім господарям, понад 1500 кишок та кілька десятків інших тварин.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України