Авторські статті

Жовква запрошує на 2-денний фестиваль Gazon Party

На вихідних, 30 червня і 1 липня, у Жовкві відбудеться молодіжний фестиваль «Gazon Party у короля на хаті».

«У стінах Жовківського замку, який був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, відбудеться королівський фестиваль, котрий поверне сучасників у минуле. Тут відбудеться реконструкція історичних боїв, історичний квест, а гостей вітатимуть сам «володар» замку із своєю королевою»,- зазначили організатори.

За їхніми словами, захід відбудеться за підтримки місцевої влади та бізнесу, які таким чином хочуть популяризувати «ідеальне місто» та його пам`ятки. Організатори зазначають, що Жовква збудована за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Вона полягала у створенні збалансованої структури міста – кожному архітектурному об’єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Тут зосереджені десятки неповторних архітектурних пам`яток, серед яких – костел святого Лаврентія, дерев’яний храм Пресвятої Трійці, занесений до списку історичної спадщини ЮНЕСКО, старовинна синагога, аркадні галереї, що дають змогу перебувати на площі за будь-якої погоди.

Усі ці об`єкти зможуть відвідати і гості фестивалю. А ще їх пригостять козацьким кулішем, потішать рок-музикою, спортивними забавами, навчать середньовічних танців та потішать грандіозним світловим шоу.

Детальна програма фестивалю Gazon Party У Короля На Хаті

Детальна програма фестивалю Gazon Party У Короля На Хаті
Детальна програма фестивалю Gazon Party У Короля На Хаті

Як наголошують організатори, вхід на фестиваль – безкоштовний.

Сцена , автор фото Oleg Volskyi

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.