Жовква запрошує на 2-денний фестиваль Gazon Party

На вихідних, 30 червня і 1 липня, у Жовкві відбудеться молодіжний фестиваль «Gazon Party у короля на хаті».

«У стінах Жовківського замку, який був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, відбудеться королівський фестиваль, котрий поверне сучасників у минуле. Тут відбудеться реконструкція історичних боїв, історичний квест, а гостей вітатимуть сам «володар» замку із своєю королевою»,- зазначили організатори.

За їхніми словами, захід відбудеться за підтримки місцевої влади та бізнесу, які таким чином хочуть популяризувати «ідеальне місто» та його пам`ятки. Організатори зазначають, що Жовква збудована за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Вона полягала у створенні збалансованої структури міста – кожному архітектурному об’єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Тут зосереджені десятки неповторних архітектурних пам`яток, серед яких – костел святого Лаврентія, дерев’яний храм Пресвятої Трійці, занесений до списку історичної спадщини ЮНЕСКО, старовинна синагога, аркадні галереї, що дають змогу перебувати на площі за будь-якої погоди.

Усі ці об`єкти зможуть відвідати і гості фестивалю. А ще їх пригостять козацьким кулішем, потішать рок-музикою, спортивними забавами, навчать середньовічних танців та потішать грандіозним світловим шоу.

Детальна програма фестивалю Gazon Party У Короля На Хаті

Детальна програма фестивалю Gazon Party У Короля На Хаті

Як наголошують організатори, вхід на фестиваль – безкоштовний.

Сцена , автор фото Oleg Volskyi

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh