Здоров'я

Жодних папірців: у МОЗ анонсували єдину електронну картку для пацієнта

У МОЗ заявили, що планують запровадити електронні картки для пацієнтів, у яких буде зібрано всю медичну інформацію про нього.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Марії Карчевич, власником медичної інформації про себе є пацієнт, незалежно від того, лікується він у комунальній або приватній установі.

Під час брифінгу вона повідомила, що тепер усі заклади охорони здоров’я вестимуть базові медичні записи в електронній системі охорони здоров’я.

Приватні клініки також мають вносити дані про пацієнта на єдину основу. Таким чином, вся медична інформація про пацієнта зберігатиметься в електронній медичній картці, доступ до якої матиме як пацієнт, так і лікарі різних установ.

Зазначається, що медустанови дають 5 місяців на підключення до системи.

Нагадаємо, за минулу добу в країні виявили 34 тис. 938 нових хворих. Найбільше нових заражень у Києві та Одеській області. За добу до лікарні потрапили 3323 особи; померли – 282; одужали – 29 254 особи.

Також повідомлялося, що пандемія коронавірусу поки що далека від свого завершення. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України