«Жодного виправдання порушенням Мінських угод немає», — Президент України

   Президент України Петро Порошенко наголошує, що немає жодного виправдання постійним порушенням Мінських угод бойовиками та незаконними збройними формуваннями на території Донецької і Луганської областей.

«Провокацію в Мар’їнці, постійні обстріли вже ніхто не збирається списувати на неконтрольовані угрупування, бо всі неконтрольовані формування були знищені спецназом ГРУ», — сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Президент повідомив, що за весь час конфлікту нині спостерігається найвища концентрація російських військ поблизу українського кордону та на окупованих територіях. «Ніколи з серпня минулого року такої кількості військ не було біля наших кордонів. Утримувати таке потужне військове угрупування — для цього мають бути дуже важливі причини», — зауважив він.

«Це означає, що рівень загрози російського вторгнення є безпрецедентно високий», — підкреслив Президент.

Саме тому, наголосив Глава держави, Україна зараз тримає у зоні АТО близько 50 тисяч військовослужбовців, для забезпечення технічних потреб у три зміни працюють підприємства «Укроборонпрому».

Глава держави також зауважив, що задоволений рівнем підтримки України іноземними партнерами, так званою проукраїнською світовою коаліцією, зокрема, в частині запровадження і продовження санкцій, надання військово-технічної допомоги, у тому числі й щодо навчання українських фахівців, загалом допомоги нашій державі.

«Ці процеси зараз відбуваються досить успішно. Рівень підвищення обороноздатності України, боєготовності української армії, темпи, якими це здійснюється, задовольняють», — зазначив Президент.

Глава держави зауважив, що зараз «критично важливим є зупинення потоку військової техніки, амуніції, боєприпасів, якими Російська Федерація забезпечує свій так званий контингент на території України». «Це злочин, міжнародний злочин. І за цей злочин РФ має відповідати. Доказів присутності російських військ на нашій території дуже багато», — наголосив Петро Порошенко.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh