Авторські статті

«Жодного виправдання порушенням Мінських угод немає», — Президент України

   Президент України Петро Порошенко наголошує, що немає жодного виправдання постійним порушенням Мінських угод бойовиками та незаконними збройними формуваннями на території Донецької і Луганської областей.

«Провокацію в Мар’їнці, постійні обстріли вже ніхто не збирається списувати на неконтрольовані угрупування, бо всі неконтрольовані формування були знищені спецназом ГРУ», — сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Президент повідомив, що за весь час конфлікту нині спостерігається найвища концентрація російських військ поблизу українського кордону та на окупованих територіях. «Ніколи з серпня минулого року такої кількості військ не було біля наших кордонів. Утримувати таке потужне військове угрупування — для цього мають бути дуже важливі причини», — зауважив він.

«Це означає, що рівень загрози російського вторгнення є безпрецедентно високий», — підкреслив Президент.

Саме тому, наголосив Глава держави, Україна зараз тримає у зоні АТО близько 50 тисяч військовослужбовців, для забезпечення технічних потреб у три зміни працюють підприємства «Укроборонпрому».

Глава держави також зауважив, що задоволений рівнем підтримки України іноземними партнерами, так званою проукраїнською світовою коаліцією, зокрема, в частині запровадження і продовження санкцій, надання військово-технічної допомоги, у тому числі й щодо навчання українських фахівців, загалом допомоги нашій державі.

«Ці процеси зараз відбуваються досить успішно. Рівень підвищення обороноздатності України, боєготовності української армії, темпи, якими це здійснюється, задовольняють», — зазначив Президент.

Глава держави зауважив, що зараз «критично важливим є зупинення потоку військової техніки, амуніції, боєприпасів, якими Російська Федерація забезпечує свій так званий контингент на території України». «Це злочин, міжнародний злочин. І за цей злочин РФ має відповідати. Доказів присутності російських військ на нашій території дуже багато», — наголосив Петро Порошенко.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.